Autor Zpráva
running
Dvakrát jsem si dělal osobní stránky a pokaždý jste mi řekli, že vypadají hnusně. Tak jsem se rozhodl je znovu předělat (a navíc mi přestal fungovat hosting, kde jsem to měl původně, takže je to prozatim na wz.cz), takže jak se vám líbí teď? (Pokud se nějak divně zobrazují v IE, omlouvám se, protože ho nemám, řekněte mi to. Všude jinde by se měly zobrazovat dobře.)

adresa stránek je http://running.wz.cz.
Jan Rippl
running
To byly tvé stránky?
Já myslel že mě odešel monitor :)
HeWeR
running
zajímavé počtení :-)

Ovšem pouze v případě, že udělám CTRL + A, protože text má stejnou barvu jako je barva pozadí → tzn. čenou ツ

Posílám screenshot: http://staff.skladanka.com/ICQ/shot00015.jpg
running
hewer: kruci, coto? proč mě to funguje a vám ne?

edit: možná vim, můžou za to chybějící uvozovky v CSS, zkuste to prosím teď (a díky za info!)
Nox
Wt-...? :)
sem na tom stejně

Možná by ses měl podívat jak vypadá taková webová stránka...

A není to proto že tam načítáš něco z lokálního disku?
shaggy
Vieš prečo ti to ešte nejde? Lebo to logo.png je .psd súbor iba premenovaný na png. Som si ho stiahol, lebo inak by mi ho nezobrazilo.
running
shaggy: omg ... myslel jsem, že když dám ve photoshopu "save as", pochopí to ... superdík :)

edit: opraveno (přeuloženo jiným programem), snad už to pude ... netušil jsem, že photoshop je tak zákeřnej
shaggy
Photoshop to vždy pochopí, je otázne či si dal aj typ súboru "png", alebo iba si "natvrdo" napísal logo.png.
A ešte jednu radu - ak ukladáš v photoshope do .png, tak musíš počítať s tým, že ti to v IE6 nezobrazí správne (farby), treba odstrániť gamma korekciu v png súbore. Je na to jednoduchý program, len ho musím nájsť.

edit: tu je odkaz na ten program - tweakPNG - stačí iba v PNG súbore zmazať riadok gAMA a uložiť
running
no, já jsem to radši všechno převedl do jpg, kupodivu to vypadá líp, než jsem čekal, ty soubory jsou menší a rovnou mi odpadly problémy s ie... zkuste to prosím teď
Nox
running
Soubory jsou menší? Soubor loga je teďka 6x větší...
running
ok ok, přehlídnul jsem se. Teď už by snad mělo všechno fungovat (oddych).
Miloš
design - about - blog - bloQ - contact
Toto na česky psaném webu? Mám pocit, že zas budu zvracet.
Buď přelož menu do češtiny, nebo zbytek webu do angličtiny, ale tohle je na zabití.
www_lolec_cz
pěkný, ale taky mám námitku k menu... design, about a contact jsou ok, horší je to s blog a bloQ, tam fakt nevím, co si pod tím představit... ;)
Nightmare
Profil *
Na prvni pohled desne velkej kontrast mezi bilim stredem a cernym okolim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: