Autor Zpráva
Tastix
Profil *
Prosím o názor na stránku www.scalextuning.com . Děkuji.
zoZo
Mě se to líbí ale já osobně bych ten obsah uzavřel do nějakýho pěknýho rámečku :-) Jinak pěkný
oogi
Graficka sice nepředstavuje nic převratného, ale je příjemná a dokonale souvisí s tématem.
Po technický stránce to taky vypadá celkem dobře.

Celkově dobrá práce.
Tastix
Profil *
Děkuji.
www_lolec_cz
Pěkné, ovšem hlavička (včetně menu) mi přijde až moc velká. Musím hodně scrollovat, abych si něco přečetl. Teď určitě uslyším o tom, jak všichni už dnes mají větší rozlišení než 1024x768. Ano, možná mají, ale v tom případě je zas až moc malé písmo nahoře (Přidat k oblíbeným / Kontakt / Nápověda) a v pravém panelu.

Kontakt jen přes "mailto:" je podle mě chybou, spousta lidí (vč. mě) používá webové klienty, takový odkaz na zbytečně spouští mailový program, navíc Ti přes něj zprávu neodešlu. Řešením by bylo přidat formulář.

Jinak pěkný, pochvala.
Mistr
Tastix
Zkoušel sis ve stránce (při jejím prohlížení v MSIE 6 SP 2) něco označit? Jak to jde?
Mistr
Tastix
A ještě jedna chybka: problémem je neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky).
pandinus
Profil *
Nevypada to vubec spatne......Ale myslim si,ze puvodni verze byla lepsi.....Vse bylo prehlednejsi...
Myslim ten uvod...A hned nazacatku novinky pecka..:-)
Tak se tu mejte......A super skvely stranky preji...
Gekon
Až na to, že to je skoro rok starý thread. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.