Autor Zpráva
Ivan L.
Profil *
Prosím o váš názor na projekt http://www.banda.cz/. Aplikace by měla umožňovat malým sportovním partám a klubům vést si své vlastní sportovní stránky a mít na nich vše co běžně potřebují: plánování akcí a přihlašování účastníků na ně, týmovou pokladnu, jednoduchou soupisku + další standardní záležitosti jako diskuze, anketa, fotogalerie.
Je tam zřízený demo účet kde si lze vyzkoušet i jak to funguje zevnitř (včetně změny vzhledu pomocí připravených šablon)
http://www.demo.banda.cz/, login: demo heslo:banda
Aplikace je čerstvě spuštěná, takže přivítám odhalené chyby či nelogičnosti.
Díky
DJ Miky
Profil
Myslím, že je to opravdu pěkné.

Jen si na stránce Přehled funkcí oprav překlepy:
— Pište články o tom, co se u vás
— Diskuze: Diskutujte očemkoliv.
— Změma vzhledu webu (…) u tu si upravte
— opravte, co jste při registraci (…) to, co se změnilo
A ještě – někde Vykáš, někde vykáš… Co to sjednotit?
freewill
Profil
Me se to teda hodne libi, slusna prace. Podrobneji jsem to neprochazel takze sem pochopitelne na zadne chyby neprisel jestli tam jeste nejake jsou, ale je to pekne.
Ivan L.
Profil *
DJ Miky, super, jdu opravovat. To je tak když texty píše víc lidí. Těch překlepů a češtinskejch prohřešků tam bude asi víc, ještě nebyl čas to dát nějakýmu korektorovi.
Flip
Profil
Pěkné barvy v hlavičce, možná bych trošku zjemnil černou v hlavičce... jinak pěkné ;)
www_lolec_cz
Profil
pěkné, pěkné, pěkné! nemám, co bych dodal!
Ludivitto
Profil
Docela pěkné, jen:

- chtěl jsem vložit fotogalerii, nic jsem nenapsal ani nevybral a ejhle "Data byla úspěšně uložena." a dole php error hláška (Variable passed to each() is not an array or object in /var/www/html/banda/www/inc/function-global.php on line 867)

Jinak je administrace docela jednoduchá a přehledná, šablony jsou taky docela pěkné..takže, ať se daří:)
Inpocasi
Profil
Není vidět vyhledávací boxík
Ivan L.
Profil *
Ludivitto
- chtěl jsem vložit fotogalerii, nic jsem nenapsal ani nevybral a ejhle "Data byla úspěšně uložena." a dole php error hláška (Variable passed to each() is not an array or object in /var/www/html/banda/www/inc/function-global.php on line 867)

Díky za upozornění, opravil jsem to
Ivan L.
Profil *
Inpocasi
Není vidět vyhledávací boxík
Kde není vidět ten boxík?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0