Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
prosím o zhodnocení tohoto návrhu: http://www.sosej.okamzite.eu/
předem děkuji
Taps
Profil
MrKolouch
Nevypadá to špatně, akorát bych do hlavičky dal nějaký obrázek. A ten bledě modrý odkaz v textu, se mi moc nelíbí - je příliš výrazný
www_lolec_cz
Profil
1) jiné písmo! times nemám rád :)
2) text v patičce raději bílý než černý
3) nadpis v hlavičce vertikálně vycentrovat
4) texty "Sosněte si film!" a "Zdarec jsem borec" víc odsadit od kraje
5) trošku sjednotit barvy... na mysli mám hlavně zelené první písmeno a modrý odkaz
6) prostřední sloupec je dole nějaký neukončený, navíc je pod ním zbytečně moc místa
jinak ujde
shaggy
Profil
Návrh - otrasný (farby nevýrazné, fádne)
Stránka - otrasná (rozloženie, layout)
Obsah - protizákonný!
...ale čo by som čakal od človeka, ktorý si nedokáže kúpiť jeden film a radšej kradne ;-)

A je to dokonca aj v pravidlách diskusie, stránky propagujúce warez sú zakázané.
MrKolouch
Profil
shaggy
tyto stránky nejsou pro mě,ale požádal mě o ně jeden člověk a protizákoné nejsou,budou tam jen odkazi na filmy.O tom se již hovořilo v jedné diskusi.teď nevim v jaké,,odpoledne ti ji najdu
minsky
Profil
myslis tohle? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=5 8001

btw je to max mesic co tu byl ke zhodneceni naprosto stejny web, nevim esi si to byl take ty, ale je skoda zabijet cas necim jako je shromazdovani odkazu na warez na svoje stranky, samozrejme pokud se na nic jineho clovek nezmuze... takovychto webu je vice nez dost!!
ale k tematu, ke zhodnoceni toho tam opravdu moc neni, hnedy image nahore i dole, no chtelo by to vic nez jen napis "filmy ke stazeni zdarma" je to zbytecne moc velke, i paticka docela obrovska tedy pokud tam nebudes mit hooodne informaci.
pro to menu a napisy na tech bannerech take doporucuji jiny font!
v kodu v hlavicce ti chybi nazev (title) stranky, nevim esi to je umysl nebo ne.
Oleg
Profil
MrKolouch
ale požádal mě o ně jeden člověk a protizákoné nejsou


MP3, ripovane filmy, neripovane filmy - vse toto je nelegalni a dokonce i odkazovani neni legalni, protoze stranka, ktera odkazuje na hudbu, filmy, hry zprostredkovava jejich nelegalni uzivani/stahovani.

Takze, stranka odkazujici na neco takoveho se dopousti trestniho cinu porusovani autorskych prava napomaha v riseri nelegalniho obsahu.

V ocich mnoha lidi jsou tyto stranky legalni, protoze si mysli, ze tzv. "pouhe odkazovani" neni trestne :)... verte ze ano! a muzete tim prijit o svuj majetek nebo svobodu :) a nekteri se vysplnaji tak vysoko, ze dosahnou obojiho

Nerekl bych vubec nic, pokud by se jednalo o online obchod, kde si lidi mohou stahovat filmy, hry a hudbu - A lze toto realizovat velice snadno a daji se na tom vydelat i pekne penize a je to legalni, protoze provozovatel kupujici multilicenci dostava zvyhodnene ceny a prava na sireni obsahu. Staci o tom hledat vice informaci. Napriklad jednu MP3, pokud vlastnite vsechny prava na jeji sireni, muzete prodavat za 2-10 Kc coz je vyhodnejsi pro nekoho nez si kupvat v obchode CD za 500,- s 20 trackamy
MrKolouch
Profil
minsky
tvůj odkaz je špatný nebo byl příspěvek smazán,ale já měl stejně na myslitento http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=5 6609 všimni si posledního příspěvku od niCe


eště jsem se s tím weben nechtěl za stak prdět,jen jsem chtěl vědět,jestli to je dobrý a můžu pracovat dál nebo jestli byste měli nějaké námitky,tak bych to možná změnil.S těchto důvodů jsem eště nědělal text v nadpisu a nedával na stránky tittle.To písmo zkusim změnit.jinak díky za zhodnocení;)

Oleg
zkus to zargumentovat na této diskusi: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=5 6609 jak už jsem psal niCe tam má celkem zajímavý argumenty

Jinak s tím online obchodem to není špatný,ale to bych potřeboval celkem velkou sumu na licence a musel bych jich koupit hodně aby se to vyplatilo a tyky bych potřeboval pořádný web,ne takový jako dělám já;)
Oleg
Profil
MrKolouch

ok, pro jednotlivce se pokusim "zargumentovat"

-----

licence: ano, na licence se musi vydat hodne penez, ale cim vice do toho nacpes - tim vic se ti to vrati. Nesmis to ale prehanet.
Navic, nemusis tam davat miliony MP3 ke stazeni. Staci pridavat pouze "NEW HITY" tak pul roku stare, ktere lidi tak radi stahuji a nelegalne :)
Oleg
Profil
MrKolouch

PROVEDENO - cti odkaz co jsi mi dal. a precti ho cely a pozorne.

zadne jine informace jiz v tomto smeru nepodam
MrKolouch
Profil
Oleg
jo díky,celkem si mě přesvědčil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0