Autor Zpráva
ajvn
Profil *
mrkněte se mi na redizajn kapelních stránek, http://www.svahilski.com v české verzi je nový layout, v angličtině je původní starý design, až mi něgdo zkontroluje překlad, předělám i engliš verzi, jinak jsem sám sobě kapelníkem, skladatelem, zvukařem, tekstařem i webmastrem, takže prosím o shovívavost - to je blbý slovo co? :-))
Spikee
Pekné. Vadí mi tam len ten odkaz "english version" dal by som ho niekde do menu
Fred
Velmi pěkné
Šlaha
Souhlasím se Spikeem i Fredem.
Acci
Souhlásím s Spikeem, Fredem i Šlahajem

jen na stránce http://www.svahilski.com/mp.html mají panáčci usekané hlavy (Firefox)
ajvn
Profil *
opravím to, samozřejmě popravy vojenských zběhů v tomto období byly běžné :-)
La_ToRaNTe
Ta stránka se mi líbí, je to hezky udělaný, namám k tomu výhrady.
bojars
Bol som zvedavý, čo to bude za "Afrikánštinu" (Svahilštinu)...

:-)

Je to SUPER!!!
Kráťa
Móóóóóc príma. Jedinou věc bych trochu nějak změnil. To "english..." je v tom obrázku nějaké nevýrazné, utopené. Nějak to zviditelnit. Vždyť ani český návštěvník, co si toho nevšimne, neocení, že si dal autor práci i s anglickou verzí. :-)
ajvn
Profil *
díky, ta engl. verze byla blbá, zatím jsem tam vrazil vlaječku
Kráťa
Jo, bezva, ale dej tu vlaječku někam třeba k tomu hlavní... Takto to vypadá jako nějaká součást toho obrázku. Někoho možná vůbec nenapadne, že to je klikací a je to tam stejně jaksi "zapadlé".
ajvn
Profil *
Možná máš pravdu, ale nechtěl jsem nechat vlaječku “válet“ někde vespod obrázku. Teď mě napadá, jestli návštěvník z USA (nejvíc zahraničních návštěvníků stránek) pokud se dostane na cs verzi, chytí to, že britská vlajka je odkaz na jeho mateřský jazyk :-)
Kráťa
Tak tam udělej ty vlaječky tři pod sebe a vedle nich text, angl, vietnamskou a senegalskou s popisky english, vietnam, senegal, to už by jim mohlo dojít. Navíc to bude lépe vidět. Finta bude v tom, že ať se klikne na kteroukoli z nich, otevře se ta eng. verze. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0