Autor Zpráva
lukynko
Profil
tak som tu zas ;)
tentoraz som to trochu vylepsil, snazil som sa zapracovat vase vyhrady zlepsit css...
(pre tych co to este necitali, tak nenamietajte oddelenie css od html kodu, to bude nasledovat uplne na koniec vsetkych prac ;)
link je stale rovnaky http://lukynko.awardspace.com

takze problemy:
1. neviem preco mi hadze do paty padding-bottom .. nemozem ho nijako dostat prec, skusal som uz vsetko mozne .. vid obrazok: obrazok

2. kod je uplne validny, ale musel som vymazat target="_blank" z odkazu na wikipadie (lebo ked to tam bolo tak tam vypisovalo chybu) napisal som to zle alebo to nie je podporovane v XHTML Strict, popr. cim je tento parameter nahradeny? Dakujem..
zoZo
Profil
Tak na pozadí dej nějakej obrázek nebo jednoduchej přechod (já nejvíc uznávam šrafované pozadí).

Text je strašně malinkej, při rozlišení 1280x1420 nebo jak to je sem potřeboval skoro lupu.

Ten černej obsah bych roztáhnul, je to strašně smrsklý.
Nox
Profil
A hlavně texty čleň, takto je to jen souvislý flák textu

Malé mě nepřijde, spíš bych dal do body line-height vetší jak 1, třeba 1.2

Používáš strašně ostrý barvy (100% black,100% white)
lukynko
Profil
ten obrazok alebo prechod je vec vkusu... to o tom rozliseni, uznavam... ked vyriesim elementarne problemy tak sa tym budem zaoberat..;) ta smrsknutost bola umyslom
o cleneni textov viem, toto je len priklad, keby som nieco realne napisal tak to samozrejme clenim.. ;)
ta hrubka ciary je tiez otazka vkusu.. aj tie ostre farby...
no fajn, ale prosim vas nevie niekto reagovat na dotazy.. ? :)
hlad
Profil *
jak už bylo řečeno
1) pro lepší čitelnost rozhodně větší text
2) pouze černá a bílá -->> ztráta orientace -->> zkus jiné pozadí aspoň nějaký přechod

3)menu-->> odstranil bych potržení -->> je docela jasné že jde o menu či odkaz
4)dlouhý text v informačních boxech -->> osobně mě nebaví tam číst dlouhé texty -->> jasný, výstižný popis
Nox
Profil
Věc vkusu...mno...na to se nevymlouvej....pořád je tu jakýsi standart v tom co je dobrý a co ne
a navíc ty barvy třeba nejsou jen věc vkusu, ale jejich nastavení by se mělo řídit nějakýma pravidlama
aby se na tu stránku dalo dívat a nevypálilo to hned oči
www_lolec_cz
Profil
na prvni pohled pekne, na druhy pohled uz moc ne... ten velky kontrast cerna/bila moc tahne oci... moc uzky sloupecek na muj vkus... a male pismo
Millos
Profil
vyzera to pekne, ale pri citani to strasne taha oci...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0