Autor Zpráva
Nightmare
Profil *
Tak, co říkáte na toto naše dílo:

www.aceweb.cz

Jak to na Vás působí, jak se to líbí, kde vidíte nedostatky...
DJ Miky
Profil
Hrůza. S vypnutými obrázky z webu téměř nic nezbyde.

Kód je <div>ný, menu se dělají pomocí <menu> nebo <ul>.
Nightmare
Profil *
Nj s vypnutým počítačem taky ne...
robais
Profil *
co takhle změnit ten hover někjak mi tam nesedí
wimstr
Profil
DJ Miky
dělají pomocí <menu>
pokud vím, tak v XHTML už <menu> ani snad není... (možná je to jen má doměnka)


Nightmare
- na první pohled to vypadá pěkně, nicméně jak už bylo řečeno že by se mohl změnit hover v menu, tak s tím bych souhlasil, osobně bych pozadí při hoveru neměnil, jen bych při najetí zovrazil podtržení (underline)

- pak jak máš nabídku (clasic, start atd..) zdá se mi to nepřehledné, skusil bych to ještě nějak přepracovat, ve mě to budí trošku chaos... třeba jako máš v záložce NABÍDKA - podobně bych to asi řešil v menší míře i na ůvodu

- jinak se mi to docela líbí, pěkná práce
Nox
Profil
Nightmare
Nj s vypnutým počítačem taky ne...

Tak jestli máte takový přístup tak si u vás určitě nic dělat nenechám :D

Kontakty jsou sice pěkné...ale co takhle aby se to dalo nějak skopírovat?

Okínka a to v nich je celkem pěkný, to okolo moc ne, něco tomu chybí...
A to bílý menu nad prázdným černým pozadí taky nic moc
ppooler
Profil
Co je iednita ?
Nightmare
Profil *
jinak se mi to docela líbí, pěkná práce
Dekujeme moc.

Kontakty jsou sice pěkné...ale co takhle aby se to dalo nějak skopírovat?
To je dobrej typ:) Zkusime...

Co je iednita ?
Tak to netusim 8)
lukas.pce
Profil *
no web se mi celkem líbil ale ty reference.... nic moc... špatný barvy atp...
Railbot
Profil
pokud vím, tak v XHTML už <menu> ani snad není... (možná je to jen má doměnka)
V Trans ano. A i kdyby nebylo, tak se nic neděje. Je to výborná sémantická značka.
Keilew
Profil
Na "webdesignerskou firmu" je to dost chabé. Nemyslím teď tu nic moc grafiku, ale zpracování. Telefon, ICQ, Email jako obrázek...OMG!! To to mám jako opisovat po písmenku/čísílku?? No a jak to dopadne bez obrázků, to už tu napsáno je...
shaggy
Profil
Ako spomenuli ľudia predo mnou - ak by som to mal hodnotiť ako stránku profesionálov, tak je to veľmi zlé. Nenašiel som ani jeden kontakt na vás - obrázky s nejakým mailom a text nepočítam, to nie je pre mňa kontaktná adresa na webe. Ak neviete urobiť jednoduchý mailto odkaz, tak máte ešte čo doháňať.

Mapa webu - vyzerá to veľmi, veľmi divne. Napríklad "webdesign - koder" - také niečo v sitemap nemá čo hľadať, tam majú byť iba stránky, ktoré tam skutočne sú (všetko ma to hádže na jednu a tú istú stránku). Do sitemap sa nedávajú aj jednotlivé nadpisy.

Kód - tiež s nim nie som spokojný. Nabídka na úvodnej stránky - to by som určite nedával do tabuľky, to nie sú tabuľkové dáta!

Ešte jedna vec, ktorá nesúvisí priamo so stránkou. Ten cenník služieb (.pdf) je tam zbytočný. Okrem toho, že v ňom nie je nič rozpísané podrobnejšie, je aj celkom zle spracovaný (je to jeden veľký obrázok, mal to byť skôr čierny text na bielom pozadí)
Flip
Profil
omg na facku tohle ... pročítám si odstavec o copywritingu...

... "Copywriting (psaní textů pro web) je bohužel stále ještě činnost podceňovaná a přitom právě schopnost oslovit zákazníka stručnými, stylisticky čistými a poutavými texty je jedním z nejdůležitějších faktorů, které rozhodují o tom, zda u vás zákazník nakoupí či zda se bude pravidelně a rád na váš web vracet."

www.plavacek.net

"Copywriting (neboli psaní textů pro web) je bohužel stále ještě činnost podceňovaná a přitom právě schopnost oslovit zákazníka stručnými, stylisticky čistými a poutavými texty je jedním z nejdůležitějích faktorů, které rozhodují o tom, zda u vás zákazník nakoupí či zda se bude pravidelně a rád na váš web vracet."

Plaváčku alespoň máš důkaz, že tu sekci Webdesign máš napsanou skvěle a vždycky se najdou nějací BFUs, kteří si tvé slova, či karikatury vypůjčí xD

Nightmare
Zamyslel bych se na sebou, já bych třeba asi nemohl do nebíčka, kdybych dělal to co ty... fůůůůjj xD
Nightmare
Profil *
V Trans ano. A i kdyby nebylo, tak se nic neděje. Je to výborná sémantická značka.
Tak s tim souhlasim, jen na ni vzdycky zapomenu:)

Mapa webu - vyzerá to veľmi, veľmi divne.
To mas asi recht, tady jsme to odbyli:)

Ten cenník služieb (.pdf) je tam zbytočný
Ten web fakt jeste neni upe hotovej, to se jeste taky upravi.

Zamyslel bych se na sebou, já bych třeba asi nemohl do nebíčka, kdybych dělal to co ty... fůůůůjj xD
;,( ja chci do nebicka:(( Budem to muset opravit... Kazdopadne to ze jsme se inspirovali plavackem, to je jenom protoze se nam tak libi a mame ho radi!:)
Railbot
Profil
Kazdopadne to ze jsme se inspirovali plavackem, to je jenom protoze se nam tak libi a mame ho radi!:)
Milý Nightmare, to není inspirace, ale tuplované vykradení textu. Také si nejdu ukradnout novou Fabii, protože se mi třeba libí a mam ji rád. Tak to změňte a omluvte se, tím už nic nezkazíte.
Flip
Profil
Prý inspirovali xD já myslel, že teď spadnu ze židle

Dámy a pánové máme tady nový pojem CTR+C = Inspirace {seznamte se} xD

nezbývá než napsat D.E.M.E.N.C.E ... kam ta dnešní doba spěje ... ámen...
Nightmare
Profil *
Inspirovali...To se tak rika, to je obchodicka hantyrka nechapete? ;)) DEMENTI nejsme a Fabii vratime zpet do kramu zadny strachy:)
kajaman
Profil
přichycen při činu, a ještě píšeš smajlíky, Noční můro?! přidávám svoje "fůůůůůj"
kajaman
Flip
Profil
Nightmare
víš co bych ti řekl u nás na Moravě...

Přiď si pro vpysk xD

Zajdi si koupit do bazaru nějaké svědomí, jelikož ti ho trochu chybí...
Dero
Profil
Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0