Autor Zpráva
naivka
Profil *
Můj první větší počin www.noskestas.cz (odstraňte si prosím písmena S z domeny, neplatičům nerad zvyšuju rank, především když je to na JPW)

Kolik by jste si za web řekli? (Práce je na tom cca semestr)
nejdřív jsem chtěl 12 000, a pak když chtěli dodělávat další a další věci tak jsem zvýšil na 15 000

web má ještě
admin mod pro úpravu produktu a zákazníků
zákanický mod pro nakupovaní
Oleg
Profil
jo... :)

nic moc - neprehledne, barevne nepovedene - vypada to na osCommerce
naivka
Profil *
jsi sprostej,
kromě několika javascriptů je to celé napsané tag po tagu
včetně grafiky a (hrozného) css, žádný moduly ani šablony
Oleg
Profil
naivka

no opravdu je to neprehledne, napriklad cislovani stranek a tlacitka dalsi nebo vpred. Nekvalitni komprese foto (obrazku). Ale tento eshop se da smele prodavat za 5 000,-

Jinak - tady jde o vzhled. Kdyz zakaznik prijde na stranky eshopu a kdyz ho zaujme design tak se zvetsuje sance, ze si neco pres nej objedna.

Takovy design jako je ted me spise odrazuje a kdyz kliknu na polozku menu O nás tak me to definitivne odrovnava a jdu pryc.

Nevim jak kdo, je to asi individualni. Nekdo hleda nizkou cenu a kupuje vse podle cen a nekdo podle toho jak web vypada a podle toho co vse se muze dozvedet o firme a o zbozi.
quinux
Profil
naivka
Souhlasím s předchozími příspěvky, je to dost nepřehledné a špatně použitelné.
Např. když přidám zboží do košíku, tak se dostanu jen na jakousi potvrzovací stránku o přidání do košíku, ale kde je ten košík? Když na něj kliknu v levém menu tak je pořád prázdny, takže jak se vlastně nakupuje?
Flip
Profil
nevím, jestli jsi autor "designu" jestli se tomu dá tak říct... ale každopádně ten kdo dělal "design" by zasloužil pár facek xD
nezkoušel jsem to funkčně... věřím, že to určitě nějak funguje, takže sehnat si lepšího designéra a CSS kodéra a mohlo by to být OK...
kajaman
Profil
negunguje vyhledávání :(, design nelíbí (viz výše), nevypadá to profesionálně (grafika fakt špatná), nepřehledné... což neznamená, že dohodnuté peníze za dohodnutou práci se mají vyplatit.
naivka
Profil *
ok, zamyslím se nad vašimi výtkami, díky za čas
reFOX
Profil *
Nepoužitelný web. Nájmy si pořádného grafika a mrkni se na ostatní e-shopy co se týče použitelnosti. Tohle je nedodělaný a nemá to cenu prodávat (pod cenou) v tomhle stavu to je snad i neprodejné (furt by tě zákazník otravoval s dodělávkami) ale pokud odstraníš nedostatky tak nic neříkám a těch 15 000 si klidně vem - nesnáším prodejce který prodává pod cenou a kazí tak kšefty ostatním.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0