Autor Zpráva
amorekj
Profil
Dobrý den,
tak po dlouhý době jsem trošku změnil desing webu - "mé Mini vizitky"... A chtěl bych se zeptat na Váší kritiku, ... Ostatek můžete hodnotit a kritizovat, ale spíš se zaměřte na desing webu... A chtel bych se Vás jeste zeptatat co by jste na tom jeste udelali...
Dík za kritiku, honocení, rady, ...

Michal Voldán
AMOREKJ.profitux.cz
fandaa
Profil
IMHO je to pořád to samé.... akorat si zmenil obrazek v hlavicce a hover odkazu aby ladil a to same v patitce...
amorekj
Profil
No to jsem zmenil, ale nvm jak dal mam pokracovat... Proto jsem to sem dal jestli by jste mi neporadili, protoze mi fakt dosli napady a nvm jak to mam jeste dodelat... Dyztak dík za rady
Oleg
Profil
amorekj

pokud jsi programator - urcite si neco privydelavas... za 1500,- se da sehnat nekdo kdo ti vytvori design dle tvych prani a na urovni (od studentu)... a ty ho nakodujes :)

Programator nemusi umet delat grafiku, ale musi se dobre prezentovat. Takze kdyz na nekoho vybalis web jaky mas ted.... tak asi tve sluzby nikdo neobjedna, protoze si rekne, ze jsi zacatecnik/tezky amater


EDIT/// BERU ZPET... jsem si vsiml, ze mas teprve 13 let, tak asi nevydelavas...
kajaman
Profil
zkus na JPW Práce a zakázky, někdo Ti možná udělá design zadarmo, jako referenci.
k.
amorekj
Profil
To máte pravdu že moc nejsem na desingy :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0