Autor Zpráva
samotar
Profil
Zdravím,

kolik byste si řekli za e-shop udělaný na klíč cca v takovémto rozsahu www.knihy-lipa.ic.cz/index2.php

tento shop není ještě dodělaný a ani nebyl nikdy koncipován tak, že by někdy přešel do "ostrého provozu", ale jeden člověk by chtěl, abych mu udělal podobný a já nevím kolik za podobnou prácičku chtít...

Buďte proto prosím schovívaví co se vzhledu a kódu, týče, vím že nedodělaný web tu nemá co dělat, ale čas mi dýchá na záda, a mnohem víc mi leží na srdci ten poměr eshop na klíč/cena

Díky =)
Flip
Profil
nevím těžko říct, asi něco kolem desíti tisíc, řekněme... víc asi ne... jelikož neobsahuje žádné extra funkcionality ...
Nox_lbc
Profil
E-shop v ukázce do 5000Kč...
samotar
Profil
dik
anonym
Profil *
Zdravím,

kolik byste si řekli za e-shop udělaný na klíč cca v takovémto rozsahu www.knihy-lipa.ic.cz/index2.php

tento shop není ještě dodělaný a ani nebyl nikdy koncipován tak, že by někdy přešel do "ostrého provozu", ale jeden člověk by chtěl, abych mu udělal podobný a já nevím kolik za podobnou prácičku chtít...

Buďte proto prosím schovívaví co se vzhledu a kódu, týče, vím že nedodělaný web tu nemá co dělat, ale čas mi dýchá na záda, a mnohem víc mi leží na srdci ten poměr eshop na klíč/cena


0 ani to nema poradny SEO url
Nox_lbc
Profil
0 ani to nema poradny SEO url

říká se mrtě nadupadý SEO URL lamo... omg...
shaggy
Profil
Za normálny e-shop okolo 10tis (slovenských korún :D ), za tento... 3 maximálne. Ak prepracuješ dizajn, tak si k tomu niečo pripočítaj, ak odstrániš tabuľkový layout, tak opäť prihoď pár tisíc ;-)

SEO url ja osobne nepoznám. Buď je to optimalizované pre vyhľadávače, alebo nie. A url je len taká "čerešnička na torte" (je to otázka 1 minúty, otvorenie htaccess a urobiť príslušné rewrite pravidlo). A zbytočné používať "user-friendly" adresy, keď sa v celom e-shope zabudlo na sémantiku.
reFOX
Profil *
Doháje, zase pod cenou. Já znám buďto dodělaný e-shop anebo neprodejný e-shop. Dodělaný e-shop nemá cenu prodávat pod 15 000 a kazit ceny na trhu. Ale tohle je zatím neprodejný, musí se to dodělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0