Autor Zpráva
sedmidoli
Profil *
http://www.sedmidoli.cz/

Dobry den. Spouštíme nový web. Chtěl bych se zeptat na Váš názor.
Předem : Patička se dodělává-bude!
: Prosil bych i návrhy na zlepšení
: jde mi především o přehlednost a čitelnost a s tím související kompatibilu s prohlížeči. Jakékoli nestandartní chování v méně používaných prohlížečích( safari... )mi prosím napište

předem děkuji
D4V1D3K
Profil
Fotky otevírané v popup okně jsou mnohem větší, než-li je popup okno...
V prohlížeči Safari ti ty vlaječky trošku kazí design, jinak pěkné stránky!
Venca V
Profil
V Safari ti ujíždějí vlaječky pro výběr jazyka - http://navrhy.pillowfight.cz/screen.jpg
Jinak na mě působí stránky moc "chladně", což by IMHO i přes zimní motiv v hlavičce a jejich zaměření neměly. Barva pozadí <body> je asi ok, možná bych to zkusil oživit nějakou jinou barvou divu s obsahem. Nedodělaně na mě působí menu, na to by ses měl asi taky zaměřit, jinak ale docela pěkné.
sedmidoli
Profil *
jj Děkuji . Se safari mam problemy neustále:( uz jednou sem musel celou stranku prepsat kvuli němu.jinak diky za upozornění
minsky
Profil
ns strance kontakt jsou nejke tabulky a v ceniku pro skoly mas dve polozky pocatecnim velkym pismenem a jednu malym ?! to same u tech ostatnich, proc pises Penze s velkym "P" a osoby s malym "o" v te same tabulce navic o radek nize, cili uvbitr mas penzi s malym "p"?! chtelo by to trosku sjednotit ;) hned na uvodni strance v textu jsou barevne zvyraznene a podtrzene veci ktere nejsou odkazem, cili nepodtrhavej nic co neni odkazem!
pak jeden muj osobni nazor, moc se mi uz v dnesni dobe nezamlouvaji barvy navstivenych odkazu, tzn ze se z modre zmeni na fialovou, ale to je asi vec vkusu.
v kontaktech ty hvezicky asi znamenaji povinne polozky ze? tak bych to tam nekam napsal aby to vedeli i ostatni, a proc mas opet slovo "Jmeno" s velkym pismenem??? navic pod tim e.mail malym.. doporucuji spise zapis e-mail misto tecky pomlcku.
na strance galerie opet neco velkymi pismeny na zacatku neco s malymi.... :/
na posledni strance zrus ty zkratky jako "ŠP. Mlýn" napis to normalne cele..
PS: z tech obraku nahore by se dali udelat klikaci odkazy domu (jakoze misto loga)
jinak pekne ;)
Miloš
Profil
— Umístění obrázků a (stejně roztažených) slov Horská chata Sedmidolí ve mně v prvním okamžiku vzbudilo pocit, že jde o tři sekce, do nichž je web rozdělen: Horská, chata a Sedmidolí.
— Vlaječky jsou mimo i v Opeře, Exploreru 6 a FF.
— Pořád stejný <title> je chyba
( Špindlerův Mlýn – Krkonoše ) závorky se z vnitřní strany neodsazují mezerou, správně je to (Špindlerův Mlýn – Krkonoše)
Podtržené texty, které nejsou odkazy jsou zločin a smrtelný hřích!
sedmidoli
Profil *
misky


:) tak tomu říkám kritika:) děkuji moc. Text jsem moc neupravoval. Napsal ho někdo jiný. S těmi velkými písmeny máš pravdu.
Klikací logo bylo v plánu. Mělo to být celé ve flashi ale asi by to kazilo prehlednost,tak zatím to tam nedám.

thx
oogi
Profil
Vůbec se mi nelíbí rozčlenění hlavičky na tři části, zvláště když to nemá žádný praktický význam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0