Autor Zpráva
Cheezy
Profil
Bazar

http://bazar.mephix.cz

Prodáváte nebo něco scháníte? Pokud ano, tak je zde pro Vás tento Bazar.

Zhodnoťte mi prosím Vás tento web. Vím že je na slabé úrovni, ale s weby začínám.
shaggy
Profil
Hmm, rámce... ale čo, asi nie si profesionál, tak budem hodnotiť menej kriticky, takže rámce mi nevadia.
Tabuľkový layout... ok, ok, aj ten preskočím.

Ako tak pozerám tie odkazy - auto_-_moto.htm - pripomína mi to výstup z nejakého FrontPagu (to nádherné htm a nie html), tak sa ťa opýtam:
- dúfam, že to je nejaký mod-rewrite a ono to celé čerpá z databázy a nie je to ručne písaný html súbor, lebo inak... aj keď ako pozerám, inzeráty sa tam schvalujú, tak by ma zaujímalo, ako máš vymyslené pridávanie inzerátov do čisto html súborov.

A grafika... no proste, sem by som si inzerát nedal :-)
Oleg
Profil
Cheezy

Bazar je dobra vec, ale je zde nutno uvedomit co z nej chces mit, protoze:

1) bazaru na internetu CR/SK existuje nepreberne mnozstvi
2) pokud chces nabidnout novy e-bazar tak musis uzivatelum nabidnout neco vice nez ted nabizi ostatni bazar a tento tvuj nenabizi vubec nic ba naopak ochuzuje uzivatele o moznosti. (sprava nabidek/poptavek uzivatele, prehledne kategorie atd atd atd a kvalitni administrace uzivatele a graficke prostredni web stranky)

- toto je ztrata casu, protoze design je otresny, prakticky nic se tam neda udelat a navstevnost je mizerna (v zacatku by to chtelo pro takovy portal poradnou online propagaci, ktera stoji nemale penize)
Cheezy
Profil
Dík za kritiku... Tak mi vymyslete o čem mám udělat web. :)
Venca V
Profil
Tak mi vymyslete o čem mám udělat web. :) - proč chceš tedy dělat web, když nemáš to nejdůležitější a nejzákladnější, nápad?
Venca V
Profil
Tak mi vymyslete o čem mám udělat web. :)
Proč tedy chceš dělat web, když nemáš to nejdůležitější a nejzákladnější, nápad?
Kanja
Profil *
Změnila bych tu barevnost, šedivá je takto nepřitažlivá...
Gisen
Profil
Dík za kritiku... Tak mi vymyslete o čem mám udělat web. :)


Cheezy
To po nikom nikdy nechtěj. Musi to být tvůj vlastní nápad. A věř mi je toho spousta zajímavého o čem se dát psát.
Běž do knihovny a přemýšlej. V knihovně najdeš inspiraci o čem psát. Ale být tebou ještě bich nic nedělal. Nejdřív bych se učil. Urči si třeba termín 6 měsíců a pilně studuj tvorbu webu. Jakmile začneš mít trochu rozhled tak něco udělej, ale opravdu se to chce nejdřív učit. XHTML/CSS

Začátek je tady:

http://www.jakpsatweb.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0