Autor Zpráva
kajaman
Profil
Ahoj, prosím, zkritizujte mi předělávku mojí osobní stránky kristalka.com,
pls kód i design, už to tady jednou v diskuzi bylo,
a můžete i srovnat s předchozí verzí: kristalka.php5.cz.

Je funkční jen úvodní strana, odkaze nebudou ještě fungovat.

díky, kajaman
Oleg
Profil
mozna pekne - obycejne.

ja bych doporucil si nainstalovat treba wordpress (velice dobry system pro tento ucel) a pak v nem menit grafiku (vytvorit pro nej nejakou sablonu) - nebo si stahnout z nepreberneho mnozstvi jiz hotovych, velice peknych designu (sablon)
kajaman
Profil
díky, ale to není to co bych chtěl, stahovat si nějaké šablony. spíš mi napiš, pokud máš nějakou ideu, co bych měl udělat, aby můj design a kód byl lepší. Ne kde si mám stáhnout cizí práci. Kdybych chtěl cizí práci, tak bych si ji u někoho objednal.
kajaman
css-temps
Profil *
www.css-templates.ic.cz ale ne

ja bych zmenil a upravil design tej guest book

aj par chyb ako:název:font�na
a dalsi informace
a dalsi informace
a dalsi informace
css-temps
Profil *
design sa mi paci viac ako predosli
kajaman
Profil
díky, chyby v kódování jsou jen v DB u těch několika zkušebních fotek, později samozrejmě nebudou. Guestbook / chatbox nevypadá dobře, taky si to teď myslím. Předělám to.
Ještě nějaká kritika? Co kód?
k.
AlešD
Profil
Ke kódu:
ukonči si značku <head> máš to tam dvakrát a dělá to paseku (i když prohlížeče si s tím poradí).

<div id='levySloupec'> nevhodný název - co když se při redyzajnu rozhodněš aby byl v pravo

<map> chybí povinný atribut ID, dtto AREA

<textarea name='prispevek' cols=20 rows=4 - pokud to má být XHTML1.0 musí být všechny i číselné hodnoty v uvozovkách

ze stejného důvodu musí být & nahrazeno entitou &amp;

Formulář: využil bych dobrodiní značek LABEL, FIELDSET

<div id='paticka'> adresu by se hodilo dát do elemnetu ADDRESS, celkově trošku předivováno, chtělo by to zapracovat na sémantice, nicméně vím v že XHTML 1.0 Strict je to takový sémantický oříšek.

Pomíjím chybějící alty u obrázků (alespoň u těch nesoucích nějaký význam bych je dal).

Dyzajn nehodnotím, neboť tomu nerozumím, ale docela se mi líbí. Hover na menu je inspirativní ;-).
minnoc
Profil *
k designu je to celkem vzato dobré mě se nelíbí ty barvy , ale každému se líbí jiné .
Menu bych však stoprocentně předělal , jelikož je takové nemastné a neslané (hover efekt je pěkný ten bych určitě nechal)
kajaman
Profil
moc děkuju za připomínky,
kajaman

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0