« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Kanja
Profil *
http://www.kanja.wz.cz
minnoc
Profil *
Připadá mi to takové nedodělané. Zastaralý tabulkový layout . Určitě bych se nejdříve naučil CSS.
Kanja
Profil *
A můžeš nějak konkrétněji? Jak nedodělané? Je to v html a CSS se učit nebudu. Můžeš to posoudit z tohoto hlediska?
Kanja
Profil *
Ta tabulka nevypadá dobře nebo co je naní špatné?
minnoc
Profil *
pokud budete chtít rád vám stránky nakoduji !!!!!!!zcela zdarma!!!! stačí zaslat podklady a jak byste si představovala vzhled na
lukinek.n@seznam.cz a já vám je nakoduji.
minnoc
Profil *
pro moderní web je tabulkový layout NEPŘÍPUSTNÝ
Kanja
Profil *
Díky za velkorysou nabídku, ale radši bych slyšela, co se vám konkretne nelibi...? Protoze potom s tim budu dal pracovat a kdyby jste mi je nakodoval vy, nevedela bych si s tim potom rady...
Kanja
Profil *
Je nepripustny jen proto, ze je stary nebo proto, ze dela problemy?
minnoc
Profil *
Oboji . Mohu vědět proč se nechceš učit Css?
Kanja
Profil *
Prosim, hodnotte to z toho hlediska, ze amater si udelal web se svymi vyrobky, pro ktery je dulezity, aby byl funkcni a pritazlivy pro potencionalni zakazniky.... Myslim, ze to, ze je to v tabulkach nebo v html, je nebude moc zajimat...
Kanja
Profil *
jake delaji problemy tabulky?
Kanja
Profil *
Stravila jsem nad tim tolik casu, ze ted opravdu, ale opravdu nepokladam za dulezite ucit se Css a cele to predelavat
minnoc
Profil *
V tom případě bych Výrobky neodlišoval od ostatních . Všem položkám menu bych dal Hover efekt.
To podtrhnutí bych změnil v něco jiného. Dal bych celému webu nějaké pozadí. Text bych odsadil zleva. Změnil bych barvu odkazů v textu. Text bych nedaval italic.......
Casero
Profil
Kanja
jake delaji problemy tabulky?
Pomalé načítání.

Prosim, hodnotte to z toho hlediska, ze amater si udelal web se svymi vyrobky, pro ktery je dulezity, aby byl funkcni a pritazlivy pro potencionalni zakazniky.... Myslim, ze to, ze je to v tabulkach nebo v html, je nebude moc zajimat...
To ne, ale bude je zajímat, jak rychle se jim to načte. A taky text je nečitelný, chybí mu padding. Celkově design by mě, jako zákazníka, moc nenatchnul.
Kanja
Profil *
Myslim, ze se to nacita celkem rychle, pokud teda nemate PC nejakou fosilii...
Kanja
Profil *
co znamena, ze textu chybi padding,?
Kanja
Profil *
pro minnoc: koukam, ze vsechnyTvoje nazory na neci stranku jsou jen kriticke, ale Tvoje stranky se moc nelibi....
Je neco, co se Ti na mych strankach libi?
minnoc
Profil *
Jenže musíš myslet i na ty co mají nějakou FOSílii
Casero
Profil
Kanja
co znamena, ze textu chybi padding,?
Že ti zalézá za okraj prohlížeče. Jak psal minnoc odsazení z leva.
minnoc
Profil *
Jo proto se sem dávají weby, aby se kritizovali , a ne aby se chválili.
Kanja
Profil *
VYROBKY pisu takhle, aby se k nim zakaznik co nejrychleji dostal...
Co je to Hover efekt?
Myslis, ze by bylo lepsi dat jako pozadi jemny odstin barvy v tom menu?
Text je prece odsazen zleva...
nadpisy mohou byt italic?
Kanja
Profil *
Aby se hodnotilY...
minnoc
Profil *
TO Kanja: <i>Co se ti na mem webu libi</i>
Nevím ani to moc nevypadá jako web.
Kanja
Profil *
Jsi arogantni kreten, neumis ocenit snahu amatera, jen kritizovat, i presto, ze Tvuj web neni taky zadny zazrak!
minnoc
Profil *
Ani Nadpisy by neměly být italic , ale u nadpisu to ani tak nevadí . To s těma Výrobkama mi došlo , ale není to pěkné. Pozadí sem myslel celému webu. Text je odsazen zleva hrozně málo jak už říkal CASERO je třba dát padding. Bez CSS je hrozně těžké udělat pěkný web všechno se bez něj musí hrozně opisovat
Kanja
Profil *
Casero: ale ja to mam v html a padding je vlastnost CSS
minnoc
Profil *
Mimochodem jaký můj web..
minnoc
Profil *
Chovám se k tobě tak jak se chovali ke mě když jsem sem dal svůj vlastní web.
Kanja
Profil *
Teď jsi to vystihl! Takže si vybíjíš vztek na mně?!
minnoc
Profil *
Kdyby si ten web udělal aspon trochu jako svoje osobní stránky (ty sou celkem pěkné akorát dlouho nabíhají)
mluvil bych úplně jinak
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0