« 1 2 3 »
Autor Zpráva
minnoc
Profil *
Já si nevybíjím vztek jen říkám pravdu .
minnoc
Profil *
Mimochodem krásně maluješ měla by ses raději věnovat tomu
Kanja
Profil *
Díky, ale ani mě to netěší...Raději tomu než výrobě šperků?
Kanja
Profil *
??????????????????? Cože????????? Jako moje osobní stránky???? Jsou ještě starší a dělané stejným způsobem!
Kanja
Profil *
Jediné, co je tam jiné je pozadí a menší písmo!
minnoc
Profil *
ano , ale mají pozadí . a lépe upravené menu a ty sedmikrásky či co tomu alespon dávaji veselost a hlavně odsazení textu
až na stránku <url>http://www.kanja.mysteria.cz/vytvarno/uvod.html</url> tam je to menu: a odkazy : Korálky atd.. je do očí bijící
Kanja
Profil *
jaky odsazeni textu? mam to bud v tabulkach nebo napsany normalne...
minnoc
Profil *
no nic ja už musím jít , ale kdyby si chtěla ještě s něčím poradit tak dej vědět na mail
Kanja
Profil *
Psal jsi, ze bys mluvil uplne jinak, pritom na zacatku jsi mi vytykal presne to, co mam na tomto webu taky!
Kanja
Profil *
Vtipne! Za Tebou s radou!
Casero
Profil
Kanja
cellpadding
Joker
Profil
Kanja, minnoc
Kroťte se...

minnoc
Argumentace "Je to špatně, protože je to prostě špatně" je myslím docela k ničemu.

Kanja
Zkusím napsat pár poznámek:
- jak už tu psali ostatní, je to udělané zbytečně "doširoka" a nalepené na okrajích monitoru. Text menším písmem a s řádky přes celou šířku obrazovky se třeba na mém 20" monitoru opravdu špatně čte.
- "CSS se učit nebudu", to je špatný přístup. HTML slouží k definici struktury webu a CSS k definici vzhledu. Bez CSS se pořádný web udělá opravdu těžko
- HTML slouží k definici struktury, proto jsou chyba ty tabulky; když to není tabulka, nemělo by to být jako tabulka prezentované
- Naopak tam chybí například nadpisy a rozdělení textu na odstavce
- Spousty zbytečných značek. Méně značek znamená menší stránka, rychlejší stahování i rychlejší zpracování a méně pracné úpravy. Například:
<br><b><font color= black > <font size=5> <center><font color=black > <i>VÍTEJTE</i></center></font></b></FONT><br>
na tohle všechno by stačila jediná značka.
- Text mi přijde takový rozházený po veliké ploše.

Celkově to pro začátek jde, ale chtělo by to ještě zapracovat na studiu HTML/CSS... žádný učený z nebe nespadl ;-)
minnoc
Profil *
Chtěl sem k tobě bejt přívětivej ty krávo ale je vidět že seš úplně blbá a proto se nebudu namáhat s vysvětlováním někomu tak neschopnemu :(
Joker
Profil
minnoc
Některé příspěvky je opravdu lepší si nechat od cesty.
Kanja
Profil *
Uz se jen smeju, Lukasi. Zamysli se ale nad sebou, az budes nekomu radit!
shaggy
Profil
Kanja - ja keby som maloval, tak by som si nechal poradiť od teba, lebo vieš o tom viac ako ja.
Preto by si si aj ty mala nechať poradiť od ľudí, čo sa tým živia. Áno, môžeš si robiť tvoje stránky v tabuľkách a nepoužívať css, ale potom nečakaj, že dostaneš lepšie ako priemerné hodnotenie. Tie stránky sú priemerné (graficky skôr podpriemerné) a zdrojový kód radšej nebudem hodnotiť. Ale ak sa chceš tomu venovať a budeš študovať (aj to css, ktoré tak odmietaš), môžeš sa zlepšiť. Všetci sme tak začínali.

minnoc - trošku sa ukludni. Ak niekomu radíš a ten ťa potom nechce počúvať, je to iba jeho chyba, ty s tým nič nenarobíš.
Kanja
Profil *
Diky...
Ja vim, ze je to css sikovny, ale to bych to opravdu musela cele predelavat.....
Jak to udelat, aby to nebylo prilepene na okrajich?
Myslis, ze je male pismo?
je takhle lepsi to pozadi? http://www.kanja.wz.cz/ Ale protoze mam kazdou stranku ladenou do jine barvy, nebude hloupy, kdyz se to pozadi bude menit?
Kanja
Profil *
shaggy: Ale co je to za rady?? Tabulky jsou blby, html je blby, pozadi je blby, delej radsi neco jinyho!
shaggy
Profil
Pozri, poviem ti to tak - keby si čítala knihu, ktorú si vyberieš? Tú čo má pekne rozdelený text na kapitoly označené iným písmom, väčšie nadpisy a text v blokoch, alebo tú, čo má všetky kapitoly, nadpisy a text ako jeden súvislý text.
My ti len chceme poradiť, že tabuľky sa používajú na "tabuľkové dáta". Čiže napríklad nejaký cenník, alebo niečo podobné. Layout by si mala definovať cez css, oddeliť prezentačnú časť od obsahovej.
Ale ak chceš používať tabuľky, nemôžeme ti v tom brániť. Aj v nich sa dá urobiť pekný web (len nebude nikdy označovaný za profesionálny). A keďže vieš kresliť, skús si na papier nakresliť nejaký návrh, farby a potom to preveď do "elektronickej" podoby. Ja to tak niekedy robím a funguje to :-)
minnoc
Profil *
to shaggy: Danke trochu sem se neovládl
Kanja
Profil *
Fakt nepotrebuju, ayb byl muj web profesionalni, proboha, jsem amater, technikcy antitalent!
Mam tam cenik v tabulkach a hlavni co mam v tabulkach jsou fotky, to snad nevadi, ne? To vam vadi to menu v tabulce? Me se libi...
Railbot
Profil
Kanja
Proč dáváš web ke zhodnocení, když nejsi schopna(?) přijmout nabízené rady a vytýkané věci?
Casero
Profil
Kanja
To vam vadi to menu v tabulce? Me se libi...
Jestli se ti to líbí, tak to ani nemusíš dávat k hodnocení.
Nox
Profil
Kanja
Fakt nepotrebuju, ayb byl muj web profesionalni, proboha, jsem amater, technikcy antitalent!
A co jako chceš slyšet? Máme ti říct, že to je supr, ikdyž není?
Proč si to sem teda dávala?

to sou věci...:)

Takže jinak dnes už základ při tvorbě webu mrknout se na CSS (stačí na jakpsatweb)
a mrknout se, jakže taková webová stránka vypadá (třeba si dát do googlu webdesignové studio
a tam se mrkni, jak takové weby vypadají, neříkám, že to má být tak kvalitní, ale aspoň se vydat nějakým
směrem)

Odmítání učení se nových věcí je dost špatná cesta
Kanja
Profil *
Ale nereknes proc se Ti to nelibi!
Kanja
Profil *
Davate mi tady jen jednu radu: Bud se nauc CSS nebo se na to vykasli! To jsou rady!)


Ne, nechci slyset, ze je to super, davala jsem to sem, protoze jsem chtela slyset, co se konkretne nelibi... Ted uz nebudu mit cas se ucit neco noveho, dala jsem si na to cas do zacatku skoly a ted, kdyz to mam udelane, to uz nebudu predelavat.
Railbot
Profil
Kanja
a ted, kdyz to mam udelane, to uz nebudu predelavat.

Tak co po nás chceš, když to předělávat už nechceš? Konkrétní výtky tady už padly.
Kanja
Profil *
jsem schopna predelat casti, ale ne uplne vsechno!
Railbot
Profil
Kanja
Tak předělávej, jak uvážíš za vhodné. A těch vykřičníků už bylo dost, nemusíme na sebe přeci křičet ;)
Kanja
Profil *
Zrovna Tvuj prvni prispevek byl moc pekny, ze to rikas
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0