Autor Zpráva
Honza22
Profil
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na grafický návrh a kód stránky www.honzagroh.wz.cz ...
Jedna se o stránku na umísťování mých fotek, a různejch jinejch věcí...
Zatim je to jenom šablona a nefungují žádné odkazy...

Díky za konstruktivní kritiku...
Honza
shaggy
Profil
Tie tyrkysovo-zeleno-neviemaké polygóny po stranách sa mi vôbec nepáčia.
A zle mi zobrazuje text, na hlavnej stránke máš dole useknuté slovo autor, vidím tam iba "tor: Honza Groh, ..."
Odkazy sa mi nepáčia, vyzerá to divno :-/
Taps
Profil
Honza22
1)v ie mi uskakuje text v patičce
2) hover efekt je hodně nevýrazný
3) navíc máš chybu někde v javascriptovém skriptu
Millos
Profil
FUJ, zacni znova a na zaciatok skus kopirovat profiweby...
oogi
Profil
Millos
No tak to snad ne... Kdyžtak by bylo vhodné říct alespoň "nechat se inspirovat"...
Honza22
Profil
shaggy
vidím tam iba "tor: Honza Groh, ..."
Mohl by jsi mi prosím Ty, nebo kdokoli jiný poslat screen, jak to vypadá, já mam IE 7 a je to v pohodě vycentriváno... A v Opeře 9 taky....
Taps
2) hover efekt je hodně nevýrazný
Vím, byl to i záměr, aby byl decentní, ale pokusím se trochu zvýraznit...
3) navíc máš chybu někde v javascriptovém skriptu
V jakym přesně? Mě to nic nehlásí, je tam jenom skript na Google Analytics a BB...
Millos
OK, z profi vebů inspiraci čerpám, ale pak rači nepoužívám to, co najdu, ale vytvořím si to podobně sám - mám z toho věčí radost ;)

Jo, a eště obecně, jak lze umístit reklamu WZ někam jinam pomocí souřadnic? Vím, je na to ta poznámka <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale v kombinaci se souřadnicem mi nefunguje....
shaggy
Profil
Takto to vyzerá u mňa vo FireFoxe (2.niečo)
Robí mi to aj v Opere (9.2), len v IE6 to vypisuje text nad ten obrázok (čiže správne).
aisukriimu
Profil
Myslim si, ze za to posunutie toho textu moze ine rozlisenie. Ja mam 1280x1024 a je to v pohode. Avsak cim viac zmensujem okno, tym viac sa to posuva dolava.

Co sa tyka tej WZ reklamy: Da sa posuvat - pomocou CSS.
Honza22
Profil
Aha, už sem to pochopil, dělalo to rozlišení obrazovky, protože tam chybělo ; a px...;)
Taps
3) navíc máš chybu někde v javascriptovém skriptu
Jo, měl si pravdu, už sem to našel, byl to překlep...;) - Díky
aisukriimu
Jak přesně se to dá pomocí CSS přesunout? Prosím o kód, nebo stránku, kde to je....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0