Autor Zpráva
pinc
Profil *
Ahoj, prosím zkritizujte nebo spíše poraďte, jestli jsou barvy vhodně sladěné, popřípadě co by jste změnily, jsem jen amater a necekam zadny "potlesk", predem dik za vsechny odpovedi, rady a kritiku.

LCR Brothers

Ps: zatím mi jde spíš o sladění barev, stránky nejsou zucela obsahově doplněny - ani z 1/2.
pinc
Profil *
pardon - LCR Brothers
Taps
Profil
pinc
A adresa na web?
Taps
Profil
pinc
1) menu udělej pomocí li
2) stránky jsou takové ponuré, spíše si myslím že navštěvníky web odradí, než přitáhne
pinc
Profil *
jak o myslis ponure? jako tmave barvy ?..
Flip
Profil
přijde mi to jak kousek zpackané šablony, žádná struktura textů, nadpisy, seznamy, nic...
menu fádní a bez nápadu... hlavička mi fakt nahání respekt bró...
aisukriimu
Profil
Nenazvala by som to ponurymi farbami. Problem je v tom, ze vsetko je v jednej farbe. Sice ine odtiene, ale aj tak. ;) Skus tam pridat nejaku farbu pre detaily (aj tych by sa mozno hodilo viac ;). Ak si nevies rady, tak na nete je kopa generatorov farieb.
shaggy
Profil
Header, je strašne moc zlý
robais01
Profil
a proč když kliknu na biografie tak se mi změní barva pozadí stránka trochu posune
pinc
Profil *
a proč když kliknu na biografie tak se mi změní barva pozadí stránka trochu posune

Promiň, večer jsem trochu měnil css a zapoměl jsem, že jsem si udělal k biografii .css zvlášt. Ale hodnoť šablonu která je na indexu ;o).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0