Autor Zpráva
prejezd
Profil
Čau.

Mrknete se mi na www.bohemiapenzion.cz

Přivítám jakoukoliv připomínku

Dík
Afrod
Profil
prejezd gafika dobrá líbí semi až na tu záložku firemní akce někdy tam skáče hnědý obdélník a to nědělá dobrý dojem. kód je taky dobre teď jsem hodnotil prohlížeč mozilu firefox. V internet exploreru se to dlouho načítá jinak dobrý
Taps
Profil
prejezd
Grafika je opravdu skvělá..
shaggy
Profil
Poradím ti - urob tie buttony ako jeden obrázok - čiže odkaz aj hover v jednom obrázku. Lebo teraz ak po načítaní stránky prejdem ponad niektoré, tak to chvíločku trvá kým mi zobrazí hover. Ako na to, to si môžeš pozrieť na pixyho wellstyled.
Nox
Profil
Grafika je...já nevim....pro mě tak něco tomu chybí, jako je dobrá, ale...ještě trochu by to něco chtělo

Ale velmi chválim grafické zakomponování reklamy - nijak nekazí design, neotravuje,
snad trochu zesvětlit, ale jakože supr
Miloš
Profil
Dost se mi to líbí, takže jen drobnosti:
— Na stránce Restaurace máš dole přepis: Pokračovat na: Firekmní akce »
— Podobně v kódu: <a href="../data/napojovy-listek-leto-2007.pdf" title="nápajový lístek" target="_blank">
— Mimo to bych u odkazu na PDF uvedl v závorce velikost v kB.
— Před navigací bych dal (do HTML, v CSS skrýt) odkaz Přeskočit navigaci a jednotlivé části stránky bych oddělil (stejným způsobem) pomocí <hr>.
oogi
Profil
Grafika není špatná, ale při bližším pohledu je vidět nedopracovanost - upoutávky pod menu vypadají podivně + odkaz na last menu nerespektuje jednotné odlišení odkazů, též se mi nelíbí styl nadpisů <h3>. Bez obrázků to nevypadá nejlíp.
Jsou tam drobné chyby v tetech: Těšíme se na Vaši návštěvu., v patičce špatně slovo email.
Nelíbí se mi tečkování pod odkazy.
Mistr
Profil
prejezd
(1) Protože se jedná o statické stránky, zajisti, prosím, aby se nevyskytovaly na koncích řádků předložky v, s, z apod. či dokonce číslovky.
(2) V patičce píšeš Emial.
(3) V patičce si doplň tečku za zkratku "tel".
(4) Ve stránce http://www.bohemiapenzion.cz/cz/restaurace.php si doplň mezery za číslovku a za tečku ve spojení (...) objednávku (24hod.předem) připravujeme (...). Ostatně problémy s přebývajícími či chybějícími mezerami máš celkem často.
(5) Rád bych při prohlížení stránky věděl, ve které sekci menu se právě nacházím.
(6) Ve stránce http://www.bohemiapenzion.cz/cz/krkonose.php si oprav Výlety na zajímavý místa.
(7) Mezi odstavci bych udělal vertikální mezery - například http://www.bohemiapenzion.cz/cz/cykloturistika.php
cendaaa
Profil *
dole odkaz na autora webu nefungujé ....jinak grafika se mi taky moc libi - ma to presne takovej styl jakej to ma mit
prejezd
Profil
Nejprve bych chtěl všem poděkovat za připomínky.

A ted vyjádření:

Afrod
Děkuju za pochvalu. Záložky jsem změnil jak mi níže radí shaggy, takže už to ten hnědý rámeček nedělá.

Taps
Děkuju

shaggy
Toto řešení je opravdu vychytanější a uspoří mi to pár řádků kódu. Děkuju za radu

Nox
Ještě trochu to vždycky něco chce, ale ohlasy na grafiku jsou dobré, tak to něco prozatím hledat nebudu. Jinak také děkuju za názor a za zmínku o té reklamě.

Miloš
- opraveno
- opraveno
- doplněno
- dobrý nápad
Děkuju

oogi
- v předchozím příspěvku Nox naopak "podivné upotávky" chválí, takže to je to zatím 1:1. Budu to řešit až budem prohrávat
- last minute nerespektuje jednotné odlišení, aby upoutal pozornost a odkaz se zněním "více informací" trochu napovídá že jde o odkaz.
- H3 - pravda nejsou příliš dominantní. Ještě se nad tím zamyslím
- jak myslíš bez obrázků?
- chybičky jsou opraveny
- patička opravena
- tečkované odkazy jsou asi jen o pocitu
Děkuju za tvoje postřehy

Mistr
(1) snad jsem to všechno opravil
(2) opraveno
(3) opraveno
(4) opraveno - na ty mezery si dám pozor
(5) hotovo
(6) opraveno
(7) mrknu se na to
Tobě taky děkuju za postřehy
prejezd
Profil
cendaaa
Děkuju za pochvalu a za nahlášení nefunkčního odkazu.
oogi
Profil
prejezd
last minute nerespektuje jednotné odlišení, aby upoutal pozornost a odkaz se zněním "více informací" trochu napovídá že jde o odkaz
Nevím jak má upoutat moji pozornost, když tmavě červená je na hnědém pozadí špatně vidět.
- H3 - pravda nejsou příliš dominantní. Ještě se nad tím zamyslím
Nejde o dominantnost, ale o to, že se h3 totálně nehodí ke stylu, kterým je udělána h2.
v předchozím příspěvku Nox naopak "podivné upotávky" chválí, takže to je to zatím 1:1. Budu to řešit až budem prohrávat
S tím co napsal Nox souhlasím - je pravda že to člověk nevnímá jako reklamu, ale jde o to, že se ty upoutávky nehodí stylově k menu.
- jak myslíš bez obrázků?
Když si vypnu zobrazování obrázků... (např. ve FF)
katka
Profil
mne sa paci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0