Autor Zpráva
Juraj Kaman
Profil
Děkuji předem za konstruktivní kritiku mého webu www.kaman.cz
shaggy
Profil
Na začiatok otázka - si predovšetkým fotograf a webdizajnér amatér, alebo si aj vo webdizajne pokročilý?
Pýtam sa to preto, aby aj moje hodnotenie bolo objektívne. Ak si webdizajnér amatér, poviem ti, že tá stránka je dobrá. Mohla by byť aj lepšia, ale je dobrá.
Chyby - text. Málo volného miesta (whitespace), nechaj ten text "volne dýchať", nastav vyššie riadky.
Header - to tvoje meno by chcelo napísať nejak zaujímavejšie, neškodilo by urobiť z toho jednoduché logo. Vlajky (eng a cz) mi pripadajú veľmi veľké, zmenši ich.
Kód - narýchlo som ho prebehol a vyzerá ok, chválim použitie DIVov (namiesto tabuliek), jediná vec čo sa mi nepáči je ten H3 tag pred H1 tagom, mali by ísť v správnom poradí (pozicovaním sa to dá urobiť aj bez toho, aby si musel písať prvý H3 tag).
Zdeněk Košťál
Profil
Vezmu to krátce... web mě neodpuzuje, ale také na něm není nic, co by mě zaujalo. Nepotěší ani neurazí. Hlavní je ten obsah a fotky jsou opravdu úchvatné, jen tak dál... nemám čas to tu rozpitvávat, mně se líbí obsah a to je hlavní složka kvalitního webu.
robais01
Profil
mě akorat torchu řve do očí ty odkazy v menu a patičkajinak celkej ujde 7/10
css-temps
Profil *
mne sa nepaci ze ten H3 "cestovatel, fotograf a nezávislý publicista" si napozicoval pevnimi medzerami... inak celkom v poho...
ako vravel shaggy tie vlajky a to meno...

davam 7-8/10
Tomass
Profil *
Stránky jsou příliš kontrastní, bolí z toho oči - černá/bílá, agresivní červenooranžový gradient.

v aktualitách si oprav "prezesntovány"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0