Autor Zpráva
Marc
Profil *
http://www.mcdesign.sk

Spravil som si webstranku s ponukou mojich sluzieb. Nieco som sa uz s pracou HTML naucil, ale myslim ze stale mam co dohanat.
Snazim sa robit webstranku cistym sposobom, mozna mam co dohanat este v grafike. Tak posudte vy.
oogi
Profil
Co se týče kódu to celkem jde, ale v té grafice jsou značné mezery v hlavičce a výběru barev.
Chybí textový zástupce loga.
Str4wberry
Profil
Web se mi moc nelíbí => nehodnotím ho tedy moc hloubkově.

1) Bez obrázků je dost textu špatně vidět (špatný kontrast).
2) Obsah bych dal v kódu před pravý sloupek.
3) Horní menu končící někde ve třetině pravého sloupku nevypadá dobře.

Grafika je průměrná až podprůměrná.
Hodnocení: 6/10
Morasino
Profil
Pěkná šablona,jak dlouho si jí upravoval?
shaggy
Profil
Ja len stále nemôžem pochopiť ako firma ponúkajúca webdizajn napíše toto "mozna mam co dohanat este v grafike".
Tak buď to vieš, alebo nevieš. Ak to vieš, tak nič také nepíš ak to nevieš, tak neponúkaj niečo čo nevieš ;-)
Referencie nefungujú, dosť veľká chyba.
Marc
Profil *
SHAGGY...si nejak prilis mudry...chces mi snad povedat ze ty si v grafike 100% profik...urcite mas aj ty co dohanat, nech pracujes v akejkolvek sfere, stale mas co dohanat...hadam tu nebudem vypisovat ze som profesional. To niesi ani ty Shaggy...daj mi link na nejaky tvoj sajt...rad sa nan pozriem a poviem ti aky si profesional...a co sa tyka referencii...na tych sa pracuje...ved stranku som spustil pred pol hodinou...
Str4wberry
Profil
Marc
To „prosim o zhodnotenie mojho webu“ si psal Ty nebo shaggy? Hodnotíme snad Tvůj web a ne Ty naše.
Marc
Profil *
...pisal som to ja
Venca V
Profil
Marc - shaggy má pravdu. Pokud už nabízíš nějaké služby, musíš se nabízet jako nejlepší z nejlepších, i kdyby to nebyla pravda. Pokud to pravda není, většinou to lidé (naštěstí) poznají, ale rozhodně jim to nějak neulehčuj;-) A spouštět web tohoto typu bez referencí??? No nevím...
edit: A spouštět web tohoto typu bez referencí a na předělané šabloně??? Fuj...
shaggy
Profil
Ja som profesionál... link na jednu stránku čo som robil si tu na fóre nájdeš a iné nemám potrebu sem dávať, nemusia všetci vidieť pre koho robím ;-)
Vieš aký je rozdiel medzi mnou a tebou? Ja viem prijať kritiku, ja viem že napríklad v grafike mám medzery (som hlavne koder, ale aj grafika mi celkom ide). Lenže tá tvoja stránka sa tvári ako webdizajnérske štúdio ponúkajúce kompletné služby. Mňa ako zákazníka nezaujíma, či si ty dokonalý, to je tvoj problém. Vieš, je bežné že je na to viac ľudí, nikto neočakáva, že budeš vedieť všetko.
A tak je to aj so mnou, grafiku si robím takú, na ktorú stačím. Na tú čo nestačím sú grafici, profesionáli. Ak ponúkaš niečo ako webdizajn, je samozrejmé, že by si mal ponúkať aj profi grafiku... či ju urobíš sám, alebo nie, to nie je podstatné.
Marc
Profil *
OK teda...beriem kritiku...ved ine som ani necakal....ked citam aj ine hodnotenia inych projektov....
Nox
Profil
Jinak teda koukám někerý ty ceny celkem mazec relativně ke skillu ...třeba to základní seo (a co je pokročilý?
tam snad ani nic pořádně vymyslet nejde pokud vim)...doufám že si to té jedné referenci co tam funguje
neúčtoval podle toho, je dost příšerná (zadarmo drahé), tu si tam ani nedávej

Jinak tvoje stránky nejsou kódem tak špatné, až na to předivování....grafika je slabá, barvy asi nejvíc
prejezd
Profil
Jen pár bodíků navíc

1/ design mě neoslovil, ale myslím že to zas tak hrozné není. Chtělo by to trochu doladit. Mín šedivé.
2/ v title bych přidal název firmy
3/ nemáš u odkazů title a u obrázků alty
4/ modré texty mě trochu matou...pořád na ně klikám, protože si myslím, že to jsou odkazy (to bude ale si spíš můj problém :)
5/ jelikož na stránkách prezentuješ, že děláš SEO, tak by si tam asi neměl mít viac info >>>
katka
Profil
no sorac, ale podla mna si velmi drahy na uroven takej stranky, sak to sa da spravit aj v bobol pagery. no neviem
Ra-Dek
Profil *
Nevím jestli to už někdo psal, ale ty obrázky jsou nějaké divné, všechyn mají takový šedý nádech, působí to divně ... stačí upravit kontrast.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0