Autor Zpráva
yderf
Profil
Zdravím kolegov,

rád by som vás poprosil o zhodnotenie pripravovanej novej stranky websupport.sk a pridružených stránok. Veľmi by pomohlo, ak by ste napísali veci, čo sa vám nepáčia, prípadne aj vami odporúčaný spôsob riešenia (to druhé nie je nutné samozrejme :-) ).

Stránky maju rovnakú grafiku okrem farebných schém, teda kód je veľmi podobný (malo by teda stačiť pozerať na jeden z nich).

Stránky:
Hlavná stránka webhostingu
Unlimited hosting
Custom hosting
Freeweb
shaggy
Profil
Hmm, keďže som (zatiaľ) spokojným zákazníkom websupportu, tak ma prekvapuje, že si vlastné stránky idú postaviť na drupale, to by som fakt nečakal :-/ (hlavne z toho dôvodu, že ide v podstate o statické stránky, obsah sa nebude takmer vôbec meniť a použiť redakčný systém, ktorý je primárne určený na pravidelné pridávanie článkov je podľa mňa zbytočné).
Oproti starému webu nejakú extra zmenu k lepšiemu nevidím. Snaží sa to ísť s dobou, ale pekné to nie je. Pätička je fakt zlá, tmavá farba a tmavé písmo, takže ak je slnečný deň, tak tam vidím h....

Verdikt - je to možno podobné stránkam súčasných hostingov, ale starý dizajn sa mi páči oveľa viac (aj keď je už vidieť, že má nejaký ten rok).
Nox
Profil
Díval sem se na websupport - přijde mi to dost chaotické, je tam moc textu ne moc dobře děleného... stránka
Reference je podle mě hodně špatně řešená (prvně nějaká vyjádření, potom nějaká loga s texty,
a pak ža kdesi dole stránky, celé chaoticky a různorodě uspořádané) a celkově takové zvláštní

Obrázek v záhlaví, kdyby nebyl tak zubatej tak by se mi líbil
yderf
Profil
Ďakujem za pripomienky,

shaggy: som dosť presvedčený o tom, že majiteľ stránky vie presne, čo od nej bude chcieť ;-) preto by som voľbu rs nechal na nás. drupal je výborný systém. na pätičku sa skúsim pozrieť ešte.

Nox: na obrazok v záhlaví sa ešte skúsim pozrieť, za názor na referencie tiež, budeme to riešiť.
Tomass
Profil *
- v části Vyberte si z našej ponuky webhostingov je příliš velká hustota textu
- další část Lepší webhosting? atd vypadá jako pokračování těch tří sloupců, což není pravda
- na stránkách zůstává videt obrázek zatržítka a textu Overiť - mám poslední Operu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0