Autor Zpráva
R4mp!k
Profil *
Zdravím. Grafice webu se věnuji spíš jen příležitostně, ale pokusil jsem se vytvořit lehký návrh dějepisných stránek školy, kterou niní navštěvuji prvním rokem.
Šlo mi hlavně o přehlednost a o to, aby bylo na první pohled poznat, že se jedná o stránky zaměřené na dějepis.

>> Současná verze :)

>> Můj pokus

PS: vím, že to není nic extra, ale snad je to lepší než ta aktuální verze :) a ještě něco, ty současné stránky nespravuji já...:)
R4mp!k
Profil *
edit:
>> Současná verze :)
robais01
Profil
tak je to mnohem lepsi nez soucastna verze, akorát skus oddělit patičku třeba čárou nebo jinou barvou
shaggy
Profil
To čo tam je teraz je veľmi, veľmi, veľmi zlé, takže horší návrh nemôžeš urobiť. Dávať čierne písmo na zelené pozadie je úchylné, to je pre mňa asi tá najškaredšia a najťažšie čitateľná kombinácia.
Ale ten návrh je celkom dobrý, som zvedavý na "výsledok" (kód + grafika).
Mistr
Profil
R4mp!k
Souhlasím s kolegy. Přimlouvám se k oddělení patičky, jak zde již naznačoval kolega vystupující pod přezdívkou robais01. K předloženému návrhu bych dále poznamenal:
(1) Osobně bych zvýraznil nadpis stránky - v příkladě text Aktuálně.
(2) Jakým způsobem bude v menu signalizovaná právě prohlížená stránka?
(3) V menu bych udělal mezeru po tečce ve spojení J. Pekař. Ostatně tam i má být, ne?
(4) V textu napravo od obrázku bych udělal větší vertikální mezery mezi odstavci.
(5) Nevysazoval bych první znak (či řádek?) textu - viz napravo od obrázku věta Vznikl v průběhu roku 2006 (...).
(6) Akademický titul doktorky Pastorové končí jen jednou tečkou, nikoliv Tebou užitými dvěma. Ovšem předpokládám, že texty ještě nemají finální podobu.
(7) Skutečně budou číslice bodů v části Cílem projektu je tak výrazné oproti vlastnímu textu jednotlivých bodů?
(8) Proč patička končí svislou čárou.

Na závěr se ještě zeptám, kdo tvořil stávající stránky? Nějaký kantor? Podívám-li se na první položku v "hlavním" sloupci stránky Studentské referáty a prezentace, podivuji se, že by něčeho takového byl gymnaziální učitel schopen.
prejezd
Profil
1/ Ty přechody mezi jednotlivými obrázky v hlavičce by to chtělo udělat trochu méně násilně.
2/ Stejně tak ten nápis DĚJEPIS - GMB. Třeba rozšířit ten bílý okraj nebo pod to hodit stín.¨
3/ Jinak mysli, že je to na dobré cestě. Líbí se mi ten rámeček kolem fotky.
R4mp!k
Profil *
Díky všem za názory
Mistr
2) nejspíše bude podtržena
3) moje chybička...

Stávající stránky údajně vytvořil již bývalý student tohotoa gymnázia... A tu současnou verzi nezkoumejte, ani nemám právo dávat je sem, chtěl jsem jen porovnat ten návrh...

Ještě si s tím návrhem pohraji a zkusim dát do kódu, díky všem.
Str4wberry
Profil
R4mp!k
Celkem se mi to líbí. Jen mě tak napadá, že by to chtělo lépe oddělit položky v menu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0