Autor Zpráva
unipow
Profil
Dobrý den, zhodnotíte náš nový design? Původní stránky jsou na www.sluzby.cz a nové najdete na www.sluzby.cz/new
Mockrát za připomínky děkujeme.
Mistr
Profil
unipow
Služby se redesignují? To jsou věci... :-)

Avšak zpět k tématu:
(1) Text Rozšířený vyhledávání bych počeštil na Rozšířené vyhledávání.
(2) Menu je dle mého příliš nevýrazné.
(3) U kurzů by bylo vhodné uvést datum, ke kterému se vztahují.
(4) První položka patičky je tvořena pro slovenské spoluobčany?
(5) Osobně nechápu spojení v modrém políčku Jste v našem kompletním katalogu služeb a řemesel? Klikněte zde a zaregistrujte se na www.sluzby.cz! Zřejmě je mezi kompletním katalogem a www.sluzby.cz nějaký rozdíl.
(6) Políčka Počasí a Kurzy bych vertikálně roztáhnul tak, aby měly výšku rámečku Zprávy a K vašim službám.... Ostatně ani tyto dva rámečky nemají úplně stejnou výšku, že?
(7) Proč položky K vašim službám..., Počasí a Kurzy mají nadpisek jiný (jiná velikost? Font asi stejný) než zbývající? Ujednotil bych to.
(8) V katalogu oborů není možné zvolit Zámečnictví.
(9) Co bude ve stránce http://katalog.sluzby.cz/new/vyroba/drevo v pravém sloupečku od výpisu nalezených firem?
(10) Ve stránce http://katalog.sluzby.cz/new/vyroba/drevo jsou nápisy dřevo (u výpisu nalezených firem) a Vestavěné skříně, nábytek na míru - dětské pokoje, knihovny Praha - QUEREA, spol. s r.o. vizuálně téměř totožné. Přitom se na první kliknout nedá, na druhý naopak ano. Na této nesrovnalosti bys měl, myslím, ještě zapracovat.
unipow
Profil
Mistr
To jsou věci...změna k lepšímu??

1. správná poznámka, čeština se dodělává.-...to je ta slovenskočeská kooperace
2. nevýrazné...pro mě takové čisté
3. souhlasím
4. ad1 souhlas
5. upravím
6. popřemýšlím
7. upravím
8. nerozumím...kde??
9. bude reklama...
10. to je nadpis kategorie... souhlasím, měla by to být jiná barva..bude
Manq
Profil
unipow
8. nerozumím...kde??
Mistr asi myslel to, že položka zámečnictví je pod stejným odkazem jako Nonstop služby.
Mistr
Profil
unipow
Kolega Manq to odhadl správně. Ostatně, přesvědči se sám: titulní stránka -> oddíl Katalog Oborů (mimochodem, proč je to "o" ve slově "oborů" velké?) -> položka Havarijní služby. Dokážeš kliknout na zámečnictví.
Manq
Profil
Mistr
Na druhou stranu. Možná je to záměr.
unipow
Profil
Mistr a Manq
8. bylo to myšleno jako záměr, je to jen rozcestník...aby věděl..uživatel, co tam najde, ale tahle kategorie nemá podkategorie, tak jak je to u jiných...podumu, je to trochu matoucí - souhlasím
VLadas
Profil
Ještě maličkost, jsou zdvojeny odkazy: Práce, ABC Firem, Chorvatsko a Počasí.
To asi nebyl úmysl, že? Jinak se mi líbí.
unipow
Profil
VLadas
To vím, je to připraveno, jen jsme testovali, kolik jich vejde a jak to bude vypadat, jinak díky...
Inpocasi
Profil
Rozhodně je to lepší než původní verze. Stránky se mi líbí (zejména počasí :-)).

Trochu mi v podsekcích vadí nadpisi tohoto typu: Právo | Advokáti | Notáři | Soudy | Justice | Rady - vypadá to jako záložky (odkazy), spíše bych použil nadpis Právo a Finance.
unipow
Profil
Inpocasi
Ha..pocasi je parádní, i ten odkaz na něj, to je jasný...jinak díky pane, ty nadpisy udělám černé, ať to nevypadá jako záložky
unipow
Profil
Inpocasi
Drobnost, díky za počasí pane
Inpocasi
Profil
unipow
Děkuji, mohu Vám nabídnout i XML kanál, ze kterého si počasí můžete zpracovat jak chcete. Popřípadě na webu vytvořit celou sekci informující o počasí.

Ukázka xml kanálu. Pro podrobnosti mi můžete kontaktovat na info@in-pocasi.eu.
unipow
Profil
Inpocasi
Uvidíme, mělo by to tam být na doméně 3.řádu, podívám se, jak to bude vypadat, dá se vybrat i město?? A nechceš udělat i stejný TV program.-..budeme první odběratelé
Inpocasi
Profil
unipow
Z XML kanálu lze vybrat cokoliv. TV program nechápu.
unipow
Profil
Tak část opravena...část se musí dodělat ve stylech, někdo ještě nějaké poznatky?? A drobnost...kdyby měl někdo dlouhou chvíli :
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=14&topic=5 9206
unipow
Profil
Inpocasi
Měl jsem na mysli, když se tak hezky bavíš, připravit nějaký podobný script na TV programy..., žádný zajímavý nemůžu najít.
Blekota
Profil *
Mě se ty stránky líbí. Hlavně ta interaktivní mapa ;-) Dole ty loga bliknou než se načte hover a vymění s obrázky.
Inpocasi
Profil
unipow
TV programy nejsou předmětem našeho zájmu (zajmáme se o počasí).
unipow
Profil
Inpocasi
Škoda, nevíte někdo, kdo dělá zajímavé TV programy??
unipow
Profil
A nějaká další hodnocení můžeme dostat??
unipow
Profil
Mistr
Tak část upraveno, projevuješ souhlas??
unipow
Profil
Spuštěno...nějaké připomínky??
unipow
Profil
Tady je ta funkční nová veze
Str4wberry
Profil
unipow
Tady je ta funkční nová veze
Pokud je to funkční verze, proč tedy některé odkazy („Přidat do oblíbených“, „Spolupráce“, „Reklama“) hlásají po kliknutí jen text „Připravujeme...“?
unipow
Profil
Str4wberry
Chyba, ve spolupráci chystáme affil , reklama ve stejném stádiu, přidat do oblíbených je chyba...opravíme

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0