Autor Zpráva
vertigo4
Profil *
Původní záměr této stránky byl takový, že by byl internetovým měsíčníkem... chtěl jsem něco jako Reflex... jelikož ale nikdo nechtěl spolupracovat, tak jsem na to nestačil a stránku přetransformoval na takový myšmaš... ale i tak se mi zdá že je vcelku povedená... na to že je dělaná v rámci www.webgarden.cz , kde jsou omezené možnosti, a také že jsou moje stránky staré asi měsíc a půl...

Černé Iglú
Marian80
Profil *
Prečo logo stránky "Černé iglú" je ČERVENÉ IGLÚ?
vertigo4
Profil *
no, to je častý dotaz... jelikož už sám název je trochu nesmyslný, tak jsem si myslel že by bylo moc jednoduché na pochopení, kdybych udělal logo černého iglú... zní to divně, ale aspoň se nad tím lidé zamyslí, co to znamená
Str4wberry
Profil
1) Proč má obsah nastavenou pevnou šířku?
2) Malá červená písmenka na černém pozadí nejsou zrovna moc čitelná.
3) Nenašel jsem klikací logo.
4) Máš použito špatné doctype.
5) Tahle „paráda“ je k čemu?
<div class="footer"><span></span></div></span></div></span></div>

6) Proč máš nějaký kód formuláře v popisu stránky?

Hodnocení: 2,5/10
Ra-Dek
Profil *
Strawberry: on to dělá ve webgarden... to je jako editor takže neřeš kod

Nicméně dle mého názoru je tam plno věcí k ničemu: počasí, forum, vyhledávání, video ... ne třeba k ničemu ale na blbém místě... není co hodnotit, designově tam nic není jen text kromě toho ošklivého banneru ...
vertigo4
Profil *
Ošklivého banneru? tedkom nevím, kterej myslíš, protože já tam myslím žádnej nemám... pokud teda nemyslíš tu lištu nahoře, se kterou jsem se dělal půl dne v 3d programu a jinak díky za kritiku, ta se vždycky hodí aspon vím co mám zlepšit...

P.S. Co je to klikací logo?? Jako banner?
Marian80
Profil *
Klikacie logo je klikacie logo :-)... Máš logo, klikneš naň a si na hlavnej stránke... Funguje zároveň ako logo a aj obrázkový odkaz. Skús si to na tejto stránke v ľavo hore (obrázok - diskuse Jak Psát Web.cz)
Miloš
Profil
Zas jeden, který kliká zde?
Malou pohádku o narození Boba Marleyho naleznete zde.
http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy
Nox
Profil
Co si na tom dělal půl dne?

Celá stránka nakupená vlevo, tuny textu...

on to dělá ve webgarden... to je jako editor takže neřeš kod
no to bych i celkem řešil...
vertigo4
Profil *
No jo no... od té doby co lidé umí číst a psát, se raději věnuji textům... Pro ty co mají oči jen na čumění na obrázky a animace ta stránka není určena. Stránka má informativní charakter; nezakládám si na důmyslném designu, jelikož nemám čas sedět u počítače celé dny..

P.S. Půl dne jsem dělal tu lištu složenou z několika obrázků, jelikož ty obrázky musel někdo vyrobit... a tak jsem musel začít s definováním jedné kostky iglú a končit stínováním a renderováním...

P.S2. kód stránky nelze moc ovlivnit, takže děkuji Rad-ekovi za pochopení, protože mohu měnit pouze externí css a věci, které jsou v postraních panelech
Str4wberry
Profil
vertigo4
Jenže tady jde o to, že kdybych pravidelně četl Tvou stránku, musel bych vypnout styly — protože takhle jsou texty špatně čitelné.
vertigo4
Profil *
když myslíš...
Nox
Profil
vertigo4
Mřížka se dá přes modifikátor nebo mapu displace, všechno ostatní jsou standart nebo extended primitivy
+ jedno světlo se stínem... na tu grafiku se taky trochu mrkni

edit
mno displace, to je nesmysl, tady stačí diffuse

když myslíš...
Souhlasím s ním, je to hodně agresivní na oči
luca
Profil *
jedno světlo se stínem

jsou tam 3 světla...
vertigo4
Profil *
jo...
Nox
Profil
luca
Ješiš...tak to pak vše mění;)
vertigo4
Profil
hej, čau... no trochu jsem poupravil některé věci (zbytečnosti :)) ale ten kód stejně neovlivním, poněvadž nemohu zapisovat html přímo ale jen přes takové formuláře takže ani neovlivním ,kam ten kód narvou... napadlo mě ale že bych mohl si stáhnout celý obsah mých stránek a zěmnit si hosting na webzdarma, takže bych měl pod kontrolou svůj kod.. ale celkem se toho bojím.. a navíc bych si musel zase vytvářet nové registrace do vyhledávačů atd... no zkusím to, nejdřív nebudu ale mazat původní umístnění (kdyby něco) a dám tam jen přesměrování... když tak poraďte, jestli s tím nemáte nějaké zkušenosti (změna domény)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0