Autor Zpráva
madakilla
Profil *
cafte, vytvoril som triednu stranku na webzdarma, len je trochu neprahladna... pomohli by vase nazory, co by som mal zmenit. Je to trochu pomale, ale snaha bola....
P.S. obsah si nevsimajte (asi nestoji za to), tyka sa len mojej triedy, dakujem.
mozete mi nechat nejake odkazy aj na message-boarde.
daniggaz.webz.cz
Kráťa
Nějak jsem nepochopil to umístění reklamy. Navíc ať se se stránkou roluje, jak chce, furt je tam... Nějak se mi z toho motají dojmy.
Vyhodil bych jezdící text a nechal ho nejezdící.
madakilla
Profil *
reklama mi vadila na kazdej stranke a nechcel som ju mat taktiez hned po nacitani stranky uplne navrchu. mozno by bodla nejaka uvodna stranka? a zbavit sa framov? (uuu, dokazem si odpovedat aj sam, idem to spravit :))))
madakilla
Profil *
ok, framy su prec, teraz este vyriesit ten rolovaci text.... uz ho tam ale nemam kam dat ! a s tym scrollovanim - tiez ma to dost stve, ale to by som asi musel zmenit celu stranku (aj dizajn)... mozno niekdo este nieco vymysli ...
Kráťa
Jé tys to celé předělal, dokonce je nahoře i má oblíbená mezírka. :-)
Teď už pouze ten jezdící text. Co ho dát do dvou řádků? A co udělat zbytku stránky, který není v tom orámovaném světloučce šedé pozadí, aby to bylo trošku jiné, než ten vnitřek?
madakilla
Profil *
hmm...dobre... :)) jak je libo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0