Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím všechny,
mírně jsem se pokusil poupravit svou xhtml/css šablonu u mého portfolia + jsem chtěl přidat nějaké ty barvy.

Prosím porovnejte, zda je nový vzhled lepší (jen vzhled), než současný, a jestli se tedy vyplatí dál na něm pracovat.

Současný vzhled

Nový vzhled

Díky.
Str4wberry
Profil
sTeeVe
Ano, nový vzhled je malý krůček dopředu.
sTeeVe
Profil
Str4wberry:
fajn, budu se snažit dál :)
St@ryK@nec
Profil *
Ten Modry atelier se chova podivne v MSIE6
Vice informaci na http://www.kafac.cz/error_blue/index.htm

St@ryK@nec
Flip
Profil
to "esko" ve znaku už vypadá skoro jako "f" od flashe... kdyby tam byla čárka v prostřed ;) jinak určitě změna k lepšímu, ale pořád tam jsou takové depresivní prvky, zkus třeba z udělat to logo hoverové, že když na něj najedu bude to "esko" tou vínovou jako je tomu v té liště nahoře...
oogi
Profil
Je to lepší, ale vypadá to neuceleně - obrázek v hlavičce se tam příliš nehodí.
sTeeVe
Profil
Tak jsem zkusil tedy tvořit dál a myslím, že se to asi posunulo k lepšímu.

Nový návrh (jen první strana, o nestejném zobrazování menu v ie vím)
Str4wberry
Profil
sTeeVe
Opět lepší, ale:
1) Obrázkům chybí rozměry.
2) Nadpisy referencí by mohly klikat.
3) Také koukám, že bez obrázků nejsou vidět nadpisy sTeeVe.cz a Kontakt.
4) …známý jako "sTeeVe" — české uvozovky se píší takto: …známý jako „sTeeVe“. Entity „ a “
sTeeVe
Profil
Str4wberry:
díky, něco jsem upravil, toto by designově měla být konečná podoba této verze, díky všem za příspěvky !
Tomass
Profil *
- prvni obrazek, ktery mi padne do oka, tak moc pripomina Warhola, ze to muze pusobit tak, ze "sTeeVe=nekdo kdo nema sve napady, tak si pujcuje jinde". Navic ten obrazek nekoresponduje se zbytkem designu.

- logotypu či xhtml/css layoutu, <br />pomocí těchto informací mě můžete .. proc to zalomeni?

- vsechny stranky krome uvodni jsou v posledni opere naprosto rozpadle. Bude to asi nejaka banalni chybka.
sTeeVe
Profil
Tomass: tak.. psal jsem, že jde jen o návrh první strany a ne celkové zhodnocení... nicméně dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0