Autor Zpráva
skid
Profil *
Jak se vám líbí www.ccsystem.cz ? Díky za jakýkoliv názor. Jsou to stránky společnosti, která se zabývá vzděláváním. Momentálně nejede ani anglická, ani německá verze. Vrchní menu u agentury prace je jiné, protože to je trochu něco jiného. To jen tak na okraj a teď se do mne pusťte
Polaroid
Profil
I. Obrázky jsou strašně velký => dlouho se načítají.
II. Mám dojem, že některé věci by nemusely být řešeny obrázkem.
III. Web působí poměrně staromódně. Nevím čím to je! Jako by k nám přišel z dob tabulkových layoutů.
IV. Ta modrá není pěkná!
V. Chybí patička!
VI. Písmo v logu není moc hezké!
VII. Obrázek na pozadí levého menu je ošklivý.
toť zatím vše
honzan
Profil *
muzu hodnotit jen vzhled...
souhlas s polaroidem.
+cely web je prilis zmateny a nejednotny, prilis mnoho kolonek obrazku a informaci, chce to uhladit...
+ velke obrazky se zle stahuji na modemu - ber ohled na cilovou skupinu klientu
+ mapka zbytecne velka a detailni - to nikoho nezajima
+kdyz ma logo (dost slaby) pismo patkove proc je v hlavicce pouzito bezpatkove?
+ modre odstiny, ktere spolu bohuzeln vubec neladi
skid
Profil *
- Logo je asi to jediné, co změnit nemůžu. Prostě takové je.
- Text vedle něj (nadpis) už je změněný na patkové písmo, je to opravdu o něco lepší a ještě se to pokusím časem dodělat pomocí CSS, aby to nebylo dělané obrázkem, nevěděl jsem jak udělat stínování (teď už vím).
- k velikosti obrázků - tady nevím, kromě mapky tam snad nic tak velkého není a mapku tam musím nechat.
- Patička tam je v trošku jiné formě - je u prostředního sloupce.
- no a barvy, ty jsem měnil už několikrát a pořád nemůžu najít optimální řešení. Nevím, co sladit k červenému logu.

Zkuste poradit a moc díky za připomínky.
honzan
Profil *
- tmavemodra k te cervene je ok, ty svetly odstiny jsou uz horsi. zkus pouzit misto tech svetlemodrych pozadi svetlejsi odstin napr sedomodre. mrkni na diskuzi - obcas je tu k videni odkaz na nejaky michatka barev, nebo vem photoshop a hrej si - byva v nem paleta krasnych mekkych barev...
- mapku samozrejme nech, ale jeji rozliseni je zbytecne velky a deailni. na modemu se bude nacitat dlouho...
-paticku bych snizil a zmensil, nejsou to prilis podstatne informace...
-opticky hodne vadi presah te cervene listy s nazvem aktualní kolonky - kdyz ji srovnas a posunes nahoru aktuality bude to pekne uhlazene...
-obrazek pod menu bych zrusil, a pokud po nejakem touzis dej ho jako podklad pod hlavicku...
skid
Profil *
mapka má velikost asi 29kB a rozližení 72dpi, nezdá se mi to moc velké, nebo jo? Co stím jiného udělat?
Kráťa
Profil
Mě to přijde nějak přeplácané. Navíc se mi vůbec nelíbilo, jak mi na té úvodní stránce stále něco přijíždělo. Chvilkami mi to připadalo, jestli to není reklama Webuzdarma. :-) Možná by to chtělo "méně tlačit na pilu".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0