Autor Zpráva
H4cOoo
Profil
Cfte, chtel bych Vas poprosit abyste zhodnotili moji prvni stranku (nebo lepe receno prototyp) a hlavne rekli co mam blbe a jak to zlepsit. Pri psani sem pouzil 85% Html 10%CSS a 5%JS . P.S. moje prvni stranka berte to navedomi :)
H4cOoo
Profil
Stranky nasi tridy
Nox
Profil
Asi máš špatně link
H4cOoo
Profil
Ten je spravnyyyy
Mistr
Profil
H4cOoo
(1) Proč jezdící text?
(2) Co je za text Vííííítejte na nové provizorní stránce našííííí tříííídy!!!:)?
(3) Proč se logo samo po najetí mění?
(4) Z jakého důvodu se zvětšují ikonky v menu?
(5) Je vhodné psát názvy stránek malými písmeny. Pokud ale udržíš zvolenou koncenci, pak je klidně piš svým způsobem.
(6) Postrádám klikací logo.
(7) Oceňuji změnu titulku stránky (tag TITLE v části HEAD). Přesto, nenašel by se nějaký kultivovanější způsob nápisu?
(8) Doplnil bych patičku.
(9) Proč jsou v menu "free" položky? Když do nich nic nemám, tak je tam nedávám, ne?
(10) V menu nevidím, kterou stránku si právě prohlížím.

85% Html 10%CSS a 5%JS
Jak jsi to měřil?
tajny spion
Profil
Mistr
(10) V menu nevidím, kterou stránku si právě prohlížím.

Nechces trochu moc po "zacatecnikovi"? To bez php prece neudela, sam to vis (ikdyz v JS by teoreticky mohl taky).
tajny spion
Profil
H4cOoo
Vyvaruj se prosim zapisu jako "iiiiiiiiiiii" "yyyyyyyyyyy" "???" atp.
Zni to hrozne a jeste hur to vypada. A teprve kdyz prijde nekdo, kdo z vasi tridy neni, mysli si, ze jste blazinec.
shaggy
Profil
Nechcem byť sprostý, ale zdá sa mi, že je to 86% HTML a iba 4% JS, nechcel si nás oklamať?
Srandujem, len si neodpustím poznámku - ja keď robím stránky tak je to 100% HTML, 100% CSS a 100% JS, pretože každé použijem tam, kde to mám použiť (na HTML nemôžem použiť CSS a tak podobne).
A skús namiesto .JPG použiť .GIF alebo .PNG, takto to máš strašne moc komprimované a je to vidieť.
H4cOoo
Profil
J diky za pripominky... ale nechapu jak se daji udelat stranky v 100%CSS lebo 100%JS... dyt to snad nejde nebo jo ??... a to iiii a yyy bylo jenom z prdele bo sem byl HAPPY ze sem udelal svoji prvni stranku (i kdyz sem pochopil z vasich komentaru ze je na ***** ale me to jako maly uspech staci- dyt kazdy nejak zacinal ne ? :)) )
Mistr
Profil
tajny spion
To bez php prece neudela
Šlo by to i s CSS.
H4cOoo
Profil
Teor. by to slo i v html... trba do fotogalerie.html bych napsal barva odkazu CERVENA a kazdy by poznal ze jsem zrovna na te strance xD
Mistr
Profil
H4cOoo
Ano, i toto řešení je možné.
shaggy
Profil
H4cOoo
Ja sa ti len snažím vysvetliť, že tie percentá čo si napísal sú blbosť.
Proste - to čo má byť v CSS je 100% v CSS a to čo má byť napísané v HTML je na 100% napísané v HTML.
Tak do budúcnosti sa nezaoberaj tým, koľko percent si urobil v tom a koľko v tom, snaž sa urobiť dobré stránky ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0