Autor Zpráva
Ybznek
Profil *
web- Prosím zhodnoťte web (ale pls. zvlášť design,strukturu...). Vždy jsem míval tmavé weby, a nevím jestli bílá barva na pozadí je to zprávné. Ještě se jukněte na moje logo- je roztahovací, ale něco mi na něm nesedí.
Mistr
Profil
Ybznek
(1) Horizontální menu (pod hlavičkou) není v MSIE 6 SP 2 vidět celé.
(2) Text ve stránce http://ybznek.ic.cz/start.php?page=weblog/clanky/olymp3_30.php je příliš souvislý. Zkus jej osvěžit například většími vertikálními mezerami mezi odstavci.
(3) Chválím klikací logo (tedy jako prvek). Pochválit již nemohu skutečnost, že vede kamsi jinam; rozhodně tedy ne na titulní stránku webu.
(4) Nabízíš ohodnocení článků známkami. Budiž. Jak známkovat? Jako v české škole? Nebo naopak pětka je nejlepší (jako pět bodů)? Prosím, dovysvětli to na webu ještě.
(5) Občas Ti pokulhává čeština, viď?
Ybznek
Profil *
S tím logem, to jsem musel špatně napsat, ale opravím to. BTW včera se mi dostal do počítača virus. Spouští se přímo u bootování windows, co mi doporučijete, jak ho odstranit. Ještě že mám Linuxy(také).
Taps
Profil
Ybznek
chybí mi hover efekt u odkazů
Nox
Profil
V čem si to vytvářel?
Mě se to moc nelíbí - grafika a design žádný, kód - chybí </html>, atributy nejsou v uvozovkách,
v kódu aby se domácí zvíře vyznalo jak je nakupenej, je hezké, že máš dva externí
css, ale stejně jsou tam styly psaný přímo do tagů (logo třeba)
shaggy
Profil
Ani mne sa to nepáči, grafika takmer žiadna, header má strašne okúsané to zaoblenie na krajoch.
Tagy - niektoré píšeš malými písmenami, niektoré veľkými, zjednoť si to.

A nechápem duplicitu niektorých tagov, napr. v HEAD máš:
<META lang=cs content="...

<META lang=en content="...

pritom máš v nich úplne rovnaký obsah (ešte aj s chybami ako): progrmy ke volně stažení,freedownload...
Tomass
Profil *
- design skoro zadny a ten co tam je, je slaby.
- cestina hruzna, priklady: získaliněkolik, pozpádku, desídkové, výjde
- http://ybznek.ic.cz/start.php?page=weblog/clanky/soustavy.php - to je nesmysl

- pobavilo: Věřím, že většina lidí ví, jak se do 2-kové soustavy převádí soustavy.
shaggy
Profil
Verím, že väčšina ľudí vie ako sa správne píše "desiatková/desítková" sústava. Ale mnoho ľudí to nevie...

Nemáš ošetrené stránky, ak sa tam zadá neexistujúca adresa:
"?page=nejaky_nezmyselny_text"
dorob si to.
Ybznek
Profil *
Díky za všechny připomínky, už jsem si to co šlo opravil.
Ybznek
Profil *
A co by jste mi doporučili, aby se stránky rychleji naćítaly?
yFang
Profil
Ybznek
A co by jste mi doporučili, aby se stránky rychleji naćítaly?
Asi změnit hosting...
Ybznek
Profil *
a co mi tak doporučujete?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0