Autor Zpráva
Jont
Profil *
Čau, koukněte na můj blog www.jontes.info .
Jsem zvědavý na komentáře ohledně designu, obsah zatím nehodnoťte (časem bude lepší). Hlavně mě zajímá:

1) jestli je menu vlevo přehledné (ty rubriky).
2) jestli se vám líbí odkazy pod kterými jsou tečky, nebo máte radši čáru nebo vůbec nic (jen jiná barva).
3) S tím souvisí tečky pod obrázkem, který na něco odkazuje. Asi to ruší, že ?
4) Nejsou obrázky moc velké ?
5) Barvy jsou myslím dobré, ale jestli máte lepší kombinaci, tak klidně pište.
6) co si myslíte o hlavičce? Stačí takhle nebo je nutný obrázek ?
7) A nakonec jestli vám vyhovuje velikost písma a mezera mezi řádky - má být větší, menší, stejná ?

Samozřejmě jestli se vám nelíbí něco jiného, nebo máte nějaký nápad, tak to také s radostí přivítám.
Jinak prosím zkuste odpovědět na ty otázky. Dík
Manq
Profil
Jont
Web vypadá jinak v Gecku a jinak v Tridentu - je úplně rozhozený.
Jont
Profil *
Teda ve Firefoxu i IE 6.0 to vypadá stejně dobře. IE 7 nemám, v něm to je rozházené ?
yFang
Profil
Jont

Něco bych k tomu měl:
1) Ve FF input u hledání přesahuje pozadí
2) Opět ve FF přesahují některé fotky
3) Patička je trochu moc posunutá doleva
4) V IE je to pravé menu až pod všemi texty, ale zase nic nepřesahuje pozadí ;-)
5) Chtělo by to trochu srovnat pro všechny prohlížeče
Jont
Profil *
yFang: Jaký máš rozlišení ? Já mám 1280*1024 a ve FF i IE 6.0 to je v pořádku. Divný...
Jont
Profil *
Tak jsem si přepl na 1024*768 a fakt to tak je. Je zajímavý, že tak moc lidí používá tohle rozlišení (podle toplistu víc než polovina). No budu to muset nějak spravit...
Tak ještě zkuste promyslet ty moje otázky.
Jont
Profil *
Už jsem to jakž tak spravil, ale ještě to není úplně dokonalé. Tak se kouknětě a kdyby někdo věděl, jak to udělat líp, tak CSS soubor je tady.
yFang
Profil
Jont
Jaký máš rozlišení ?
1024 × 768

Teď je tam divná ta mezera mezi pravym menu a obsahem (FF)
a obrázky z obsahu pořád vyčnívají (FF)
Jont
Profil *
No já vím, píšu o tom na webu. Fakt sorry ale když přiblížím to menu a obsah, tak se v IE menu dá pod články. Kdyby měli všichni větší rozlišení, tak to je v pohodě :).
Jont
Profil *
Už jsem to spravil, ta k hodnoťte.
Jont
Profil *
Nic ?
Jont
Profil *
Tak díky za věcné komentáře.
RuleZZZ
Profil
Pěkný.. já nemůžu nic namítat jako amatér... mě se to líbí...

i když možná by šlo na úvodní stránce v tom dlouhym sloupečku to nějak rozdělit.. třeba do vedlejšího menu na záložky...

ale články boží... fakt jsem se bavil... xD
Jont
Profil *
Ještě někdo ?
Jont
Profil *
Asi ne...
Jont
Profil *
Fakt? :). Teď je tam už nějaký obsah, tak se někdo koukněte.
imploder
Profil
Mně to přijde perfektní, nic zásadního se namítnout nedá. Ty tečky pod obrázkama by chtělo srovnat aby nepřesahovaly doprava, jinak ale bych je tam nechal, aspoň je vidět, že je to klikací. Jako to mám na téhle stránce.

Obsah se mi líbí taky, dávám do záložek.
"Teď jim bohužel nějak nejede web, takže nemohu zjistit (...)"
logicky tobě, ne těm pralidem
Jont
Profil *
No ty tečky jsou v IE 7 v pohodě, ve FF to přesahuje víc a ani nevím, jak to spravit, takže to budeš muset přežít :).
No a to je jasný, že pralidem žádný web nejede, vždyť by neměl na čem běžet :).
impl
Profil *
No a to je jasný, že pralidem žádný web nejede, vždyť by neměl na čem běžet :).
Aha, nějak jsem to přehlídl.
yFang
Profil
Jont
Zkus té obsahové části nastavin min-width, protože takhle když si zúžím okno do tenké "nudle", tak se celý obsah zmenší natolik, že se tam nevejde ani slovo na řádek :-). myslím, že by to rovněž vyřešilo problém přesahování fotek v nižších rozlišeních.
Jont
Profil *
No zkusím to, ale co se teda stane v tom tvým "nudlovým" případě, když tam budu mít min-width třeba 500 px?
yFang
Profil
Jont
Zobrazí se horizontální posuvník. ;-)
Jont
Profil *
Tak jsem to nějak zkusil, a nastavil to aspoň na 300px. Při více mi to úplně rozházelo layout, který je totiž velmi křehký na různé změny rozměrů. Hold budu muset dávat menší obrázky...
imploder
Profil
V Opeře to pořád přelézá když to zmenším a žádný horizontální posuvník se neobjeví. Je to škoda, okolo je dost prázdného místa.
Jont
Profil *
V IE to funguje. Abych řekl pravdu, už je mi to docela jedno, kdo to proboha bude tak zmenšovat ?
imploder
Profil
Stačí když zúžím okno jen asi o 200px než je maximum a už to začne přelézat. A to mám 1280x1024. Nechceš prostředek rozšířit tak, aby zabíral i plochu vlevo. Tam nikdy nic není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0