Autor Zpráva
psenik
Profil *
Prosím o kritiku. Síťujte.net
O nezobrazujících se znacích š a ž ve článcích vím.
hmmm
Profil *
nenaslo mi to
shaggy
Profil
Stránka o počítačoch má problém s diakritikou... zaujímavé. Najprv si nastav správne kódovanie, potom môžme niečo hodnotiť (aj keď "kniľní recenze" znie zaujímavo).
Nesedí mi ten biely pás v ktorom je napísané "Titulní stránka", vôbec sa nehodí na stránku. Logo je dobré (len bohužiaľ sa na neho nedá kliknúť), je také "fresh", ale zvyšok stránky sa k nemu vôbec nehodí.
Nox
Profil
Uf, tak grafika je dost špatná a ještě nahuštěná, hosting zrovna nevyniká rychlostí, na to, že se toho moc nestahuje (aspoň nějaký klad)...kód celkem v pohodě
DJ Miky
Profil
Text a odkazy od sebe nejdou rozeznat…
yFang
Profil
psenik

1) HTML ani CSS neí validní, tak proč tam máš ty ikony?
2) Grafické prvky se k sobě nějak moc nehodí.
3) Celé je to zmatené, čemuž ještě napomáhá nefunkčnost některých znaků
4) Proč se to jmenuje Síťujte.net, když adresa je onsite.ezin.cz?
5) Některé položky v menu začínají malým písmenem, jiné velkým. Proč to?
6) V kódu máš jeden tag meta napsaný velkými písmeny a ostatní malými, proč to neudělat všechno stejně?

Nox
hosting zrovna nevyniká rychlostí
To teda ne. ;)
psenik
Profil *
1-No, tak to že je adresa jina nez nazev je proto ze tenhle web je jenom zkusebni verze umistena na hostingu minule verze>>>prave kupuji domenu a shanim hosting
2-HTML neni validní protoze furt neco predelavam kdyz zjistim ze to neni zrovna nejlepsi
-CSS to samé. taky ho pořád předělávám>>>tzn. že až ho umítím na kvalitní hosting tak to samozrejme opravim.
3-špatné znaky to zobrazuje kvůly chybě v databázi o které jsem už diskutoval s adminem webu ale nepodařilo se nám to vyřešit nebo když už tak by to bylo moc složité.
P.S.:Děkuji za kritiku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0