Autor Zpráva
Paes
Profil *
Tak naše stránky prošli mnohými změnami a já vám tu znovu zasílám odkaz. Pro naše příznivce: Moc děkujeme. Pro naše odpůrce: Pište mnoho sprostých slov ať nás ve vyhledávači někdo najde. :)
www.triple-error.estranky.cz
yFang
Profil
Paes
Ty stránky jsou tvůj výtvor, nebo výtvor estranek?
H4cOoo
Profil
koho asi... je to jasne z sablony... v estrankach snad nic jineho nejde udelat... nazor na stranku= reklama
Ludivitto
Profil
H4cOoo: :) Názor hlupáka. Promiň.

Na eStránkách běží například tyto weby:

www.blog.estranky.cz
www.keila.cz
www.e-advokati.com
www.tym.estranky.cz
www.hospoda.estranky.cz
www.nablizko.estranky.cz
www.realitni-poradna.estranky.cz

Všechno jsou to weby upravené na systém eStránky.cz. Stačí chtít a je možné dosáhnout velice zajímavých výsledků ;)

P.S.: Není to nějaký spam - jenom jsem chtěl ukázat jak moc se H4cOoo mýlí;)
Mistr
Profil
Ludivitto
jenom jsem chtěl ukázat jak moc se H4cOoo mýlí
Spíš jsi nechtěl nechat pošpiněného svého zaměstnavatele, že?
Str4wberry
Profil
Paes
1) Je vážně nutné, aby byl titulek velkými písmeny?
2) Menu vypadá celkem hezky, ale text v obsahové části vypadá humpolácky.
yFang
Profil
Mistr
Také jsem si všiml, že Ludivitto nedá na estranky dopustit. ;)

Ludivitto
H4cOoo: :) Názor hlupáka.
Mylím, že ne. Spíš je to názor toho, kdo se s estrankami setkává pořád ve stejných podobách. Podle mě jsou taky všechny estranky stejné (máte tam asi tak tři designy, co jsem si všiml, a ty se pořád dokola opakují).

*edit: překlepy
Manq
Profil
yFang
máte tam asi tak tři designy
Mají jich pět. http://www.estranky.cz/galerievzhledu
Ludivitto
Profil
Mistr: Ty by sis nechal "kydat hnůj" na projekt, který máš rád a zároveň tě živí? :)

yFang: Reagoval jsem na větu "v estrankach snad nic jineho nejde udelat." ;)
shaggy
Profil
Ludivitto - ty by si sa mal naučiť správať, jediný názor hlupáka tu bol tvoj.
Tamto je výtvorené zo šablóny tak ako väčšina stránok na estrankach a môžeš sa rozkrikovať ako len chceš.
Ty si sem dal pár stránok a tváriš sa, že my sme tí sprostí, lebo sme nevideli to veľké množstvo, ktoré sú vytvorené zo šablóny.
Tvoju reakciu by som chápal na nejakom diskusnom fóre, kam chodia 13 ročné deti (klientela estranok) a nie tu, kde väčšina vie o čom rozpráva.
A hlavne - ak vieš iba urážať bez rozumných argumentov, tak sa radšej neozývaj.
yFang
Profil
Ludivitto
Ono tam skoro na nic jiného reagovat nešlo. A má pravdu, že tam snad nic jiného udělat nejde. Sedm vyjímek je dost zanedbatelné množství. Většina lidí se spíš setkává pořád s těmi samými pěti designy dokola, tak si o tom myslí své. Včetně mě.
Ludivitto
Profil
shaggy: reagoval jsem na nepřesný (hloupý) komentář uživatele H4cOoo. Stránka, která zde byla dána k hodnocení je samozřejmě vytvořená ze šablony, o to ale v mém komentáři nešlo. Dle tvého komentáře je jasné, že jsi mě nepochopil. Část o 13 letých klientech eStránek raději přehlédnu, nebo bych musel psát další komentář o hlouposti:) Mé argumentační schopnosti raději nechtěj poznat ;)

yFang: Díky za tvůj názor. Máš samozřejmě pravdu, myslet si můžeš co chceš. Za svým komentářem si však stojím a myslím si, že byl relevantní...


Rád bych tento "flame" ukončil. Díky za názory, můžeme se o tomto klidně pobavit osobně nebo přes nějaký IM:)
shaggy
Profil
Ludivitto
tvoje argumentačné schopnosti som už spoznal. Ďakujem, stačilo (názor som si urobil).

Čo sa týka tvojej reakcie na H4cOoo - bola neadekvátna. On sa podľa môjho názor nemýlil. Pretože, ak musíš hľadať stránky, ktoré sú vyrobené inak ako na šablónu, tak to nie je moc objektívne. Väčšina ľudí nepríde do styku s inými stránkami ako tými šablónovými - preto aj to jeho tvrdenie, ktoré ja považujem za pravdivé (vieš čo sa hovorí - výnimka potvrdzujúca pravidlo, to sú tie stránky, ktoré si sem dal).

Podľa teba to bol možno názor hlupáka, ale ty si argumentoval ako hlupák. Stačilo iba poukázať na to, že to ide aj inak, ale na to asi tvoje komunikačné schopnosti nestačia.
Ludivitto
Profil
shaggy: :)

Nápodobně. Měj se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0