Autor Zpráva
Kajman
Profil *
Prosím o názory a podměty na tuto jednoduchou fotogalerii:
http://okenko.steadynet.org/?barva=cerna

Díky.
Kráťa
Profil
Mě vadí, že se mi vše zobrazuje úplně těsně ke stavovému řádku, takže točím kolečkem, jestli pod těmi piráty ještě něco je... Kdyby tam byl kousek černého místa, tak bych viděl, že to je konec. Totéž u velkých fotek, nejde poznat, jestli je to konec fotky, nebo jestli pokračuje a prohlížeč to nezobrazuje.
Jinak prima.
Kajman
Profil *
Dík, za piráty jsem udělal mezeru (koukám, že jen pro ff, ale na řešení ie je krapet pozdě :-), ale za fotkou mezeru dělat nebudu, protože by to ovlivnilo nepříznivě slideshow.
Polaroid
Profil
I. Obvyklá chyba v hoveru těch koleček, co jsou nahoře. Přiv hover se změní celý obrázek, který pokud není načtený, způsobí změnu na černé pozadí. Řeší se to tak, že obrázek obsahuje oba stavy tlačítka a při hover se pouze posune pozadí. Psal sem to tu už nejmíň pětkrát.
II. Chybí patička. (to se týká předchozích příspěvků)

Jinak máš opravdu velice pěkně graficky navrženou stránku. Se sympaticky velkým písmem a hezkými barvami. (myslím černou verzi - žlutou považuji za překled)

Prostě velice kvalitní webová prasentace, za kterou máš u mě výbornou.
Kajman
Profil *
ad I - jejkote, mankote, já o tom kdysi četl, ale úplně na to zapomněl. Ale na to bude čas, až se vrátím z víkendu. Určitě to předělám, taky mi to vadí, ale nějak mi to nedocvaklo.

ad II - patička by měla být (v slideshow není schválně).
Anonymní
Profil *
U toho prehravani by bodlo zrychlovani a zpomalovani preblikavani dalsi fotky.
juraj2
Profil *
Veľmi pekné a prehľadné. Asi by som vybral inú farbu pozadia, ale to je vec názoru.
Kajman
Profil *
Trošku se to zaplnilo a přibylo několik nastavení (hlavně pro slideshow). Když by jste měl ještě někdo tip na zlepšení, či našel chybku, sem s tím. Dík.

http://okenko.steadynet.org/
Kráťa
Profil
Co udělat u těch fotek jeden pixel černý rámeček (border: 1px solid #000000)?
johny
Profil *
Co udělat u těch fotek jeden pixel černý rámeček (border: 1px solid #000000)?
já bych to vyřešil takhle:
a img{
border: 1px solid gray; /* barva podle výběru */
}
a:hover img{
border: 1px solid black;
}
samozřejmě to asi eště podmínit nějakym divem, aby se to nedelalo u všech obrázkovejch odkazů, ale jenom u těch kerý chceš :)
Kajman
Profil *
No tak jsem zkusil udělat okraje, asi to je tak trošku dynamičtější. Ale černá tam nikde nebyla, tak jsem použil jiné barvy (teda ve žlutém designu, k černému ty černé okraje asi nepatřily).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0