Autor Zpráva
pepepa
Profil *
http://www.ticho.net/
Str4wberry
Profil
pepepa
Máme hodnotit ten rozcestník nebo http://www.ticho.net/final/main.php?catID=6
pepepa
Profil *
ten final samozrejme
Str4wberry
Profil
1) Jak je možné, když budu mít vypnutý JavaScript rolovat v obsahu?
2) U těch dvou odkazů vlevo se mi nezobrazuje „ruka“.

Jinak vzhled je celkem na přijatelné úrovni, ale provedení je úděsné.
Miloš
Profil
Kdyby to Str4wberry nenapsal, vůbec by mě nenapadlo, že se na stránce dá rolovat.
Krom toho je to dlouhé jak Lovosice a při tomto „vychytaném a efektním“ rolování vůbec netuším, kolik toho ještě zbývá.

Menu je taky značně neotřelé, ale taky nepraktické. Působí na mě značně nepřehledně a nemám chuť se v něm orientovat (jsem netrpělivý a takové přemýšlení mě vyčerpává a obtěžuje).
Nejde o mě a o moji chuť, ale považuj můj dojem za pocit případného návštěvníka.

A pokud se na stránce nenačtou obrázky, je to vůbec nepoužitelné.
Str4wberry
Profil
Miloš
„Menu je taky značně neotřelé“
Kde je to menu — já žádné totiž nevidím?
Miloš
Profil
Str4wberry
hehe… mám na müsli ty dva odkazy vlevo plus tu klikací mapu našišato hned vedle nich.
shaggy
Profil
Ďakujem všetkým zúčastneným za usmernenie. Bez ich poznámok by som ani nevedel čo hodnotiť. Nezistil by som, že ten pôvodný odkaz je len "vstupná stránka" (asi minútu som na to pozeral, kým som si všimol, že môžem niekam vstúpiť).
Tiež by som asi neskôr našiel menu (ktoré je dokonale nevýrazné) a ešte stále neviem či som našiel ten vertikálny posuvník (šípky, ktorými sa dá posúvať som našiel, ale... mám rozporuplné pocity).

Moc prekombinované.
Miloš
Profil
pepepa
Zjevně jsi opomenul jednu „maličkost“ – web, podobně jako kniha, neslouží primárně k tomu, aby to někdo zarámoval a pověsil v galerii, aby návštěvy okouzleně říkaly „jůůůůůůů“, nýbrž je (stejně jako kniha) určen primárně k tomu, aby byl čten a používán.
pavelH
Profil
Ahoj, zdravím...mate vsichni do jednoho naprostou pravdu, toto meli byt pouze stranky na prechodnou dobu...no a prechodna doba je jiz skoro trictvrte roku...sme lina prasata a toto jeste maskujeme rozcestnikem:)...jj, a jen k tomu ze je menu znacne neotrele, bych poznamenal, ze je spise naprosto k hovnu;]...

Mejte se Pavel z Ticha...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0