Autor Zpráva
bar
Profil
Ahoj,
prosím o zhodnocení mé 2.práce - stránek DDM. A to hlavně grafiku, dostupnost, přehlednost a takové ty ostatní věci. Všechny připomínky (tedy určitě skoro všechny) jsou vítány.
mat
Profil
vzhled hodnotit nebudu, jen pár poznámek ke kódu - není třeba psát tagy malými i velkými písmeny zároveň - používej pouze malá písmena - v html to nevadí, xhtml už ano...

stylopis - vytvoř si třeba soubor styl.css a ten pak v hlavičce přilinkuj k dokumentu - pokud pak budeš chtít upravovat styly, stačí ti upravit pouze tenhle jeden soubor, jinak budeš muset sáhnout na každou stránku...
Juraj2
Profil
Podľa mňa je to dobre spracovaná fotogaléria. Pekná a prehľadná. V oblasti kódu súhlasím s matom.
mat
Profil
mám pocit, že odkaz vede na jiný web (nebo na jiné provedení než které bylo zadáno k hodnocení - tahle fotogalerie je prostě jen hodně fotografií, vložených do šablony - na tom asi není co hodnotit...
bar
Profil
Přeně tak a omlouvám se, původní adresa vede na můj testovací web, obsah byl změnět dnes odpoledne, takže ještě jednou sorry. Správná adresu: tady . Jen jsem překvapená na rycklé reakce, což je fajn...
Kráťa
Profil
Docela prima. Já bych ještě udělal ty aktuality v barvách webu a obarvil u toho <iframe>, nebo v čem to je (na kód jsem nekoukal) scrolovací lištu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0