Autor Zpráva
keroman
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Poprosim o názor na tuto prezentáciu
Blbne mi tu akurat len mail, ktory odosiela same paznaky a uz dumem nad tym 3 dni a nejak sa neviem pohnut kedze z php som jelen.
marzeus
Profil
Mi se to móc líbí, sound n´design velmi dobré

ale:
v oknech nefunguje skrolovani kolečkem, myslím že v oknech kde skoro všude je vice obsahu než plocha na zobraazení, je toto docela chybějící věc


Jinak sorry, už jsem pojištěný :D
marzeus
Profil
ten sound v pozadí se mi tak líbí, že si tu stránku nechám aj několik minut v pozadí ....
keroman
Profil
to ta prejde ja to uz mam opocuvane :)
embee
Profil
Je to jedna z tech nadprumernych veci tady, ale i tak mi to pripada chabe z nekolika duvodu:

a] grafika a rozvrzeni
- chybi jakykoli prvek osobitosti stranky, je to de-facto klasicky web bez nejakeho motivu, ktery by naznacoval, na jake ze to strance se clovek nachazi.
- pismo je zbytecne velke a zabira prilis mnoho prostoru. Kurpikladu ten banner s heslem je zbytecne velky a ja bych ho klidne vypustil uplne
- ikonky, byt jsou pekne, maji dost zubaty okraj, chtelo by to pohrat si s vyhlazenim hran

Celkove chybi cokoli, co by se pro me dalo oznacit za dobrou grafiku.

b] interaktivita
- klasicka. Z pohledu teorie webdesignu neni takova na skodu, ba naopak. Nicmene teorie webdesignu pocita s tim, ze se nevyuziva bezucelne nejaka slozitejsi technologie na ukor jednodussi a pristupnejsi. Z tohoto hlediska mam pocit, ze tvuj flash neumi nic specialne jineho nez by zvladl html web za stejneho vysledku. Samozrejme efektni nabehnuti stranky je pekne, stejne jako animace tlacitek, ale pro me to neni natolik zasadni, aby mi to dalo lepsi pozitek z navstevy webu.


Celkove 5/10 - precejen jde videt, ze mas talent, chce to akorat makat :)

embee

edit: hudba v pozadi se mi tez libi :)
poklop
Profil *
co zmenit:

pismo hlavne, je to necitelne
hlavne tam dat preloader >>> nejdriv sem ani nevedel jestli to funguje nebo ne ten web
urcite prvky jako jsou napr. polozky menu, logo atd bych urcite zmensil >> prijde mi to stisnene
najizdeni menu bych trochu poladil..... jak to tam sjizdi, prijde mi to trochu monotoni jak to pada dolu ty polozky


jinak kombinace html+css by byla asi prijemnejsi z hlediska pristupnosti, nicmene chces ohodnitit flash tak hodnotim flash
kletely
Profil
keroman
moc sa mi to nepáči je to taký mali gič
Gekon
Profil
kletely
Už několikrát jsem tě varoval ohledně vytahování starých témat. Ty nepřestaneš prudit, viď?
embee
Profil
Gekon
o co ti jde? Vyjadruje se k tematu, ktere neni ani 3 mesice stare. Videl jsem tu vytahovat mnohem starsi thready (treba rok, dva) a nikdy jsi tam do nikoho neprudil at to nevytahuje :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0