« 1 2 3 »
Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
Omlouvám se, ale bylo toho tam už moc a nikdo nereagoval... Prosím znovu o zvážení a radu.. HighLevel
dracek
Profil
Nijak se to nezmenilo. Porusujes wz pravidla.
RuleZZZ
Profil
jak zas? co máte všichni furt s těma pravidlama?? nenabízim nic kradenýho, žádný prasárny (kromě těch v HTML) tam taky nejsou a reklama je tam, kde bejt má, tak co zas??

mimochodem dracek tys mi nějak radil předtim? ne viď...? tak jak můžeš vědět, že je to furt stejný? imho když si neporadil tak se to ani změnit nemohlo, viď..?
shaggy
Profil
O čo ti ide RuleZZZ? Si myslíš, že sme tu len kvôli tebe? Tam nikto nereagoval a tu bude? Len kvôli tomu, že si založil novú tému? Týmto si u mňa skončil, odteraz nie sú moje rady pre teba bezplatné - ak niečo chceš, mám pevný cenník. Tu ti už neporadím.
RuleZZZ
Profil
shaggy a co jde tobě? kvůli mě tu určitě nejste.. kdyby totiž jo, tak by někdo odepsal.. proč se to teda jmenuje diskuse, když jsem tam diskutoval akorát já?? mimochodem tys mi ani neporadil.. jen si řekl, že dokud neudělám menu, tak neporádíš.. menu jsem udělal a ty nic.. tak to jseš pane king...

poradil mi akorát yfang, kterému děkuji a strawberry, toho jsem o radu ale poprosil, stejně ale dík...

shaggy ceník za to, že se ptám a ty neodpovíš? :D měl jsem dojem, že nikdo nepíše, protože už toho tam je moc... už vim, že je to proto, že tu má někdo moc velký sebevědomí a myslí si, že jeho rady jsou nedocenitelné...

FAKT DÍK!

P.S.: nechápu tvojí reakci.. vem si prášek..
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
Zakládat nové téma nebylo nutné. Je sice pravda, že 2 stránkové téma není tak „lákavé“… Navíc, když jsou změny opravdu minimální.

Nevím, proč jsi neposlechl některé rady, které jsem Ti psal dříve. Podstatnou novinkou je jen chaotické menu na dílčích stránkách. Pokus se o to, aby bylo menu na všech stránkách, pokud možno, stejné. Také Ti někde nekliká logo.
RuleZZZ
Profil
str4wberry

dík.. toho jsem si nevšim.. já se ale na to menu ptal, jestli to tak můžu nechat.. nikdo neodepsal, tak jsem ho tam dal.. hned změnim...

zrušil bych i tu vstupní stránky, ale nevim, kam dát to logo.. je mi líto ho vyhodit.. kvalitu kódu neovlivnim... profík rozhodně nejsem.. ty animovaný gify - tu zeměkouli sundám, ale to druhý mi nevymluvíte...

pak už nevim, cos radil.. ale díky.. :)
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
„pak už nevim, cos radil.. ale díky.. :)“
Snad není problém si to přečíst.

„kam dát to logo.. je mi líto ho vyhodit“
A co ho šikovně zakomponovat do hlavičky.
RuleZZZ
Profil
jako do toho klikacího loga? když ho zmenšim, tak bude hnusný, ne? ale zkusim to..

edit: změnil jsem a nějak se mi to nezdá.. nevíš o nějakejch stránkách, kde bych se mohl inspirovat šikovným zakomponováním?

začal jsem s přeměnou kódu... zatim jsem dokončil hlavní stranu... můžeš někdo mrknout, jestli to je dobře?
resp. asi str4wberry, protože tys viděl, jak vypadal předtim... :)
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
„když ho zmenšim, tak bude hnusný, ne?“
Řekl bych, že ne. Navíc tím zrušíš tu otravnou vstupní stránku.

„nevíš o nějakejch stránkách, kde bych se mohl inspirovat šikovným zakomponováním?“
Myslel jsem to tak, že to logo překreslíš v grafickém editoru.

„začal jsem s přeměnou kódu... zatim jsem dokončil hlavní stranu... můžeš někdo mrknout, jestli to je dobře?“
Možná raději začni znovu.
yFang
Profil
RuleZZZ
To menu bych eště změnil, udělal bych to odkaz přes celou šířku a dal tomu barvu na pozadí jako ten sloupec vpravo.
A tu úvodní stránku určitě vypust.

Jinak nové téma vážně nebylo nutné, stačilo třeba jen něco připsat do toho staréo, aby se "šouplo" dopředu.
RuleZZZ
Profil
Str4wberry

,,Možná raději začni znovu."
zas je to blbě jo? :D ted už ale nevim v čem... když bych začal znova, tak to asi dopadne stejně... :)


yFang

,,udělal bych to odkaz přes celou šířku "
jak to myslíš?
yFang
Profil
RuleZZZ
Myslim přes celou šířku toho sloupce. Aby odkaz nebyl jen ten text, ale celý sloupe ve výšce toho textu.
RuleZZZ
Profil
yFang
vůbec nemám ponětí, jak se to dělá..
yFang
Profil
RuleZZZ
Nejjednodušší by bylo nastavit u odkazů v menu class (koukam, že máš odkaz_menu) a do css dáš:

a.odkaz_menu {
display:block;
width:100px; /* nastavíš šířku menu */
height:20px; /* nastavíš výšku položky */
}

a.odkaz_menu:hover{
bacground-color:#ccc; /*nastavíš jakou chceš mít barvu na pozadí */
}

Dá se to řešit i jinak, ale tohle by taky mohlo fungovat. Ono je to asi jedno, ale takovéhle menu mi připadá víc jako menu :), než jen samotný odkaz-text.
yFang
Profil
RuleZZZ
Ještě jsem si všiml, že to vyjížděcí menu nefunguje ve FF.
RuleZZZ
Profil
to nevadí... budu ho stejně měnit za tohle normální... díky..

co vypadá líp: tohle , nebo tohle
yFang
Profil
RuleZZZ
To druhý je míň protivný.
RuleZZZ
Profil
aha.. vzhledem k tomu kódu - už to je...
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
Udělal jsi menší pokroky, ale:
1) Hover Ti v menu přesahuje vpravo (Opera).
2) Stránku by se hodilo vycentrovat.
3) Neuškodilo by používat nadpisy a seznamy (např. pro menu).
RuleZZZ
Profil
Str4wberry

1) V opeře? mrknu na to, až jí stáhnu...
2) nemám ponětí, jak při position absolute centrovat...
3) nevim o čem mluvíš.. u menu mám nadpis Hlavní menu.. jinak fakt nemám páru...

ještě to neni všechno hotový.. poslední dobou fakt nemám moc času..
Str4wberry
Profil
3)
<menu>
<li><A HREF="cs.html" class="odkaz_menu">O Counter Strikeru</A>
<li><A HREF="pravidla.html" class="odkaz_menu">Pravidla klanu</A>

</menu>

Místo:
<P ALIGN="CENTER">
<FONT SIZE=2 FACE="Verdana"><B>*Novinky*</B></FONT><BR>
<BR>

<h1>Novinky</h1>
RuleZZZ
Profil
jo odrážky... tak to řeknu hned.... :) dík

ještě mi prosím řekni, jak to mám vycentrovat...
yFang
Profil
RuleZZZ
To menu už vypadá líp, chtělo by to eště, aby položky byly stejně široké jako hlavní menu, teď ti to o kousek přečnívá (FF).
RuleZZZ
Profil
a v opeře prej taky... kua mě ty prohlížeče ser*ou... co s tim? nevidim v kódu žádnou chybu...
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
a.odkaz_menu {display: block; width: 190px; padding: 10px}
Uprav si šířku na 170px.
yFang
Profil
RuleZZZ
Padding se vykresluje rozdílně. V ie ti to sežere kus šířky (šířka = šířka), ve FF a Opeře ti to zase přidá (šířka =padding + šířka).
RuleZZZ
Profil
tak to je naprd.. teď mi to přesahuje ještě dole..
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
Když jsem připojil styl a.odkaz_menu {width: 170px;}, v Opeře to bylo v pořádku.
yFang
Profil
Str4wberry
Aby nebyl problém v IE...

RuleZZZ
Tohle jsou asi největší problémy při tvoření webů.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0