Autor Zpráva
Matesss
Profil *
Ahoj rád bych znal váš názor na kompresory pema, web ještě není 100% dokončený chybí eshop a půjčovna odkaz zde
Str4wberry
Profil
1) S vypnutými obrázky mizí některé texty.
2) Stále stejný titulek (<title>) je chybou.
3) Zdá se mi to. Nebo skutečně první nadpis je h3.
4) „Zrychlená navigace sortimentem firmy kompresory pema“ — Jak se s ní bez JavaScriptu pracuje?
5) <div id="menu_1"> — hezky <menu> a <li>
6) Proč nejsou veškeré definice stylů v externím souboru?

Hodnocení: 3,5/10
Matesss
Profil *
Str4wberry
Nechci tě nějak urazit ale nejspíš si navštívil jen titulní stráku že? jinak by si asi k takovému výsledku v bodech 2,3 nemohl dojít. jinak nevím co ti vadí na bodu 5 byl bych rád kdyby jsi mi to osvětlil. A u bodu 4, je napsáno že bez js to nefunguje a jinak se dá bez problému proklikat celým webem
hodnocení kritiky: 3,6/10
Str4wberry
Profil
Matesss
2) Prošel jsem: Zpět na úvod, Kdo jsme, Co nabízíme, Kontakty i Login a všude vidím „Kompresory - kompresorypema.cz“.
3) Když vyberu stránku Proces čištění. První je <h4>Kryogenní čištění</h4>.

4) Tak proč to tam je, když je to, s vypnutým JavaScriptem, nefunkční?
5) Hezky položky menu našoupat do seznamu (<menu>).
Matesss
Profil *
tak teď sem tě pochopil ano první nadpis co je vidět v kódu je h4 jenže to jest ndpis v levém menu a jestli máš ještě chvýli tak mi vysvětli proč mám použít ten seznam menu pls. A proč je to co bez js nefunguje, protože spousta lidí js zapnutý má.
Matesss
Profil *
A podívejme co jsem našel na tvých stránkách

<div id='menu'>

<h1 id='home' title='Úvod a novinky z dění okolo WIP Mirandy IM'><a href='./' accesskey='1'>Úvod<span></span></a></h1>

Zajímavé
Str4wberry
Profil
4) Snad není problém takový obsah i JavaScriptem vypsat.
5) Protože — http://www.semantika.name/seznamy.html#menu

____
Hodnotí se tu Tvůj web a ne můj.
Matesss
Profil *
Ok takhle to beru, a opravím to
Matesss
Profil *
A tebe by nezajímalo kdo tě hodnotí? Konstruktivní kritika vychází z toho že ten kdo kritizuje ví 100% o čem mluví
Str4wberry
Profil
Matesss
To ano. Obrázek o tom, zda vím o čem mluvím si udělej, ale nemusíš / neměl bys ho zde ventilovat.
Matesss
Profil *
Já to nemyslim špatně, některé chyby jsi odhalil správně a pomohlo mi to, kritice se nebráním ale chci vědět že je správná
VLadas
Profil
Str4wberry
Okukuju weby a musím se tě zeptat, jak vypnu JS? Zatím se mi to v žádném prohlížeči nepovedlo vypnout. Dík za odpověď
Str4wberry
Profil
VLadas
Konkrétně v Opeře na to mám jeden checkbox. Jde to samozřejmě i složitě přes nastavení.
http://operawiki.info/CustomButtons#quickprefs
VLadas
Profil
Str4wberry
Dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0