Autor Zpráva
yreg
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

flash sa ucim sam podla knihy pozicanej od kamarata a toto je moj prvy samostatny vytvor. viem ze je to asi slabe ale ten flash sa ucim este iba 4dni, takze to to snad ospravedlnuje. chcel by som sa opytat ci sa to podoba vasim vytvorom z doby ked ste sa ucili vo flashi robit tak tyzden alebo ci som noob a som pozadu za priemerom.

www.smnd.sk/viktor/flash/archmage.swf

mimochodom obsahovo ide o legendu z nasej skoli - ako nas ucitel informatiky prichytil jedneho ziaka (z kvarty) o ktorom je zname ze instaluje (ssh a z kradnutych kont) warcraft na public pri instalacii warcraftu.

nemusite mi pisat aby som prirobil preloader alebo tlacitko replay a pod, viem ze to tam mohlo byt ale nechcelo sa mi to riesit, radsej sa budem ucit dalej podla knihy a plnit zadavane ulohy. Len som si chcel vyskusat co dokazem sam. (bez tutorialu)

dik za nazor
zed
Profil *
myslim ze pro zacatek docela dobry
rednek
Profil
NIe nie, celkom fajn, kazdy zacina s animovanim pomocou motion tweenov, a vacsina pri nich aj ostane ^^

Co by som zlepsil je urcite art, outlines su prilis hrube, perspektiva tam nieje vobec a anatomia stoji za malo uz naozaj ^^
Inak ludia sa nesmykaju ale chodia, takze ako tam ten ucitel ide, bud mozes rozanimovat nohy, co je ale pre zaciatok tazko-tazke, pretoze dobre to vyzera len framik po framiku, alebo mozes dat kameru tak, aby bolo vidiet len polku tela. Prinajhorsom aspon urob aby poskakoval hore dolu :))

jo a btw to musite mat riadne teplu skolu ked mate ruzovu omietku na stenach ^^

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0