Autor Zpráva
Jimmy NAPS
Profil *
Ahojky koukněte na tohle: http://www.ewafarna.cz/. Pěkná inspirace.
Ahoj JImmy N
Chamurappi
Profil
Opravil jsem odkaz.
Kouknul jsem. Vyslechl jsem. Zanadával jsem si na zbytečné použití flashe. Zavřel jsem. Inspirovalo mě to k návštěvě (jakéhokoliv) jiného webu.
habendorf
Profil
Zrovna tu mám puštěnýho Ozzyho a do toho mi vlítne tahle sr*čka :o(

Hodnotit stránku zjevně nechceš, takže se o to nebudu ani pokoušet.


Chamurappi

Tak jste s DT zdá se vyzráli nad nepřízní freemailů :o)
No přeju pevné nervy, hodně trpělivosti a doufám, že se na to za chvíli nevykašleš jako většina ostatních moderátorů.
Chamurappi
Profil
Reaguji na habendorfa:
Já jsem věčný.

Až bude někde žádán moderátorský zásah a já to přehlédnu, tak stačí velkým reflektorem vysvítit na noční oblohu logo Webylonu. Kdyby to vinou nepřízně fyzikálních zákonů nefungovalo, stačí napsat do příspěvku MMM (= má mrknout moderátor), zařadil jsem si tuto zkratku na seznam oblíbených klíčových slov. Zdejší hledání bere i části slov, takže když to někdo ummmně zakommmponuje do kommmentáře, nemmmusí to být ani trochu nápadné.
marzeus
Profil
myslím že ten web je velmi dobře udělanej pro cílovou skupinu.
Bohudík jsem na něj narazil poprvé a naposledy .... odkaz bych zařadil do "just on own risk" neboli ....................
habendorf
Profil
Chamurappi

hmm, chytré :o)
St@ryK@nec
Profil *
Pěkná žabka.


St@ryK@nec
Str4wberry
Profil
Jimmy NAPS
1) Co to má být? Načte se web a začne na mě křičet nějaká jezinka. Takhle „děsit“ návštěvníky je zločin.
2) Proč je flash vložen JavaScriptem? Takhle jsou nejen „blokování“ uživatelé bez flashe — ale i bez JS.
harold
Profil *
Nechcu nic říkat - tento počin je opravdu hrozný - grafika možná zajímavá ale provedení hrozné - kdyby aspoň ta část pro text nebyla rozhozená :o))))
vertigo4
Profil
grafika je opravdu vychytaná, ale zbytečně dlouho se načítá stránka a ta hudba je opravdu děs (to už je lepší tam pouštět komorní A v kvalitě počítačového repráčku)
koule
Profil *
muselo to dát strašně práce. ta grafika je fakt suprová.

ale pro flash zrovna moc nejsem. ale zase na takovymhle webu proč ne. akorát mi vadí že mi cpou tu její hudbu.
RuleZZZ
Profil
Známky jako ve škole.

Grafika = 1
Interpret = horší než 5 :)
H4cOoo
Profil
RuleZZZZ

Mno... ja bych spis rekl

Grafika=1*
Interpret=4-5

Protoze za 5 sem tu leda ja :)))
habendorf
Profil
Chamurappi

Možná bys mohl vždycky to mm mazat. Vím, práce navíc, ale vypadá to pak divně .
Chamurappi
Profil
Reaguji na habendorfa:
OK. Také asi vyrobím speciální vlákno jako komunikační kanál s moderátory, abychom tyto drobnosti neřešili v cizích vláknech.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0