Autor Zpráva
External
Profil
Prosím o kritický názor na zcela nový web rakovina-info.cz, děkuji
Nox
Profil
90% stránky reklama, obsah se krčí kdesi vlevo...to se mi vůbec nelíbí

Co mají být ty španělšký názvy idček?
dracek
Profil
Nox
To je šablona. Jede to na WP.
External
Profil
Je to tak, upravil jsem šablonu a ID jsem nechal původní. Který reklamní panel tedy doporučujete vypustit?
Martin22
Profil *
No jednoznačně je špatné, když reklama google je výraznější než menu (na pravo), horní část se mě líbí, ale reklam je tam až moc :-(
External
Profil
jednoznačně špatně? vezměme v úvahu, že nejen uživatelská přívětivost, ale i maximalizace zisků hraje v životě svoji roli. O jednoznačnosti bych tedy nemluvil...
Martin22
Profil *
Externaldobrá, dle mého názoru, pokud je stránka zaplněna více reklamou než kvalitním textem, už bych se na ni nikdy nevrátil, tzn, že zisk z toho moc taky nebude
tozi
Profil
Presne tak,inak pri takejto stránke sa určite nájdu aj sponzory.Takže takéto reklamné šarapaty sú zbytočné a zakrývajú skutočný význam webu.

External
ak chceš zarobiť založ iný web,ale na takýto projekt hľadaj peniaze inde :).určite sa nájdu

Čo sa týka stránky strašne neprehľadná,texty sú nalepené na seba. Menu ani nevidno,myslel som že patrí k reklame.A kvôli tej reklame ani nemám chuť sa na to pozerať ďalej.
External
Profil
Tak jsem tu reklamu už značně omezil...
tozi
Profil
External
1. textom daj line height väčšie
2. farbu menu by som dal skôr bielu než tú zelenú aká tam je
3. toto:
Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení.

nahraď týmto

Vítejte na webu Rakovina-Info.cz. Tento web byl vytvořen za účelem informovat občany o zákeřné nemoci, kterou rakovina představuje. Zároveň stránky poskytují místo, kde se mohou potkávat a diskutovat lidé s podobnými problémy a poskytovat si rady. Do budoucna má web ambice spolupracovat s profesionály s oboru onkologie a poskytnout tak ještě kvalitnější služby.

4. čiže toto: Jako rakovinu označujeme skupinu nemocí, které se vyznačují nekontrolovaným buněčným dělením a schopností těchto rychle se dělících buněk napadat jiné tkáně a rozšířovat se do jiných části těla, tzv. metastáze. Ke vzniku rakoviny dochází tehdy, když je genetickými nebo environmentálními faktory poškozena DNA takovým způsobem, že dojde k deregulaci buněčného dělení.

môžeš úplne vymazať.


To je asi všetko ak ma niečo napadne tak to tu pridám.
Ale podľa mňa by to potrebovalo prekopať od základov :)
bertik
Profil
velm inepříjemné reklamy a menu který není vůbec vyráznédále
D58
Profil *
Co je přidaná hodnota tohoto webu oproti originálnímu textu na Wikipedii? Osobně mi tento web připadne jako znak úpadku jeho autora. Žádná přidaná hodnota, pouze zkopírovaný text z Wikipedie, všechno schválně nepřehledné, uděláno jen kvůli reklamám AdSense. Hnus.
Mistr
Profil
External
Otevři si web v MSIE 6 SP 2 a zkus si v něm něco označit. Například část odstavce. Jak to jde?
DoubleThink
Profil *
Je to tak, jak píše D58. Používáš kompletní texty z Wikipedie v rozporu s pravidly citací. Ergo tak porušuješ autorská práva. Tvůj web není nic jiného než sprostý plagiát, na kterém se ještě snažíš vydělávat.
External
Profil
A pak jste se probudili a zjistili, že svět je už takový...lidé se snaží vydělávat.

Tak a teď abych trochu ospravedlnil myšlenku, se kterou jsem přišel registrací téhle domény. Už jsem kontaktoval přední odborníky na danou problematiku a budu s nimi mít snahu na spolupráci, čímž web poroste směrek jak říkáte "přidané hodnotě". Děkuji za ohlasy, drazí kritikové (mimochodem hodnota je přidaná už tím, že zde vytvářím úrodnou půdu pro inzerenty, kteří tak budou mít více relevantních návštěvníků a tím pádem větší výdělky, tím odvedou víc daní a vám, moji milí kritici, pak budou placeny sociální dávky z veřejných rozpočtů. Děkuji za pozornost.)
D58
Profil *
External Chtěls kritický názor, máš ho. Pořád mi to připadne jako velký hnus. Je na světě spousta webů, které se zabývají tematikou nemocí (např. http://www.prozdravetraveni.cz/ )a já jejich autorům DOST fandím. Ale tyhle weby vznikly proto, aby pomohly nemocným, daly odpovědi na otázky (a pokud na nich je nějaká reklama, nejsem proti - ale ony primárně nevznikly kvůli reklamě). Tvůj web vznikl jen z toho důvodu, aby se ti sypaly háky z Adsense. Ani nedokážeš napsat své vlastní texty, jsou převzány z wikipedie v rozporu s citacemi. Přidaná hodnota nula, nula, nic. Proto mi to připadne jako humus.
External
Profil
Pokud mě zrak a smysly nešálí, tak na každé stránce je uveden zdroj s odkazem a licenčními podmínkami.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0