Autor Zpráva
adams22
Profil
http://www.webstyl.cz
shaggy
Profil
Takže webdizajnér, tým pádom si môžem dovoliť hodnotiť kriticky.
Keby som chcel prístupnú stránku, tak sa mi tvoja nezobrazí - v Opere som videl len šedé pozadie (mám tam vypnutý flash), žiadne alternatívne menu, nič... dosť neprofesionálne.
OK, je to flashový web... ale aj keď pozerám tie referencie a vidím, že tie čo nie sú vo flashi sú robené cez tabuľky - je rok 2007, zaspal si dobu.

Kontakt - nielenže sa nedá kliknúť na e-mail, ale ani prekopírovať ten text (kvôli tomu flashu), to je hanba, to nerobia ani začiatočníci, takéto chyby.

Nemôžem niekomu poslať odkaz napr. priamo na cenník - nulová prístupnosť.

Nič moc, jeden z tých horších webov, ktoré som tu videl.
unipow
Profil
adams22
Pěkně..ale nepoužitelné, při otevření to na mě začalo křičet a nedalo se to vypnout, rušilo to mé rádio, takže jsem trávil pár sec. tím, kde vypnout a pak odešel.
Nox
Profil
Grafika je poměrně pěkná, ale jinak souhlasím s oběma předchozími
oogi
Profil
Flash je použit téměř zbytečně, chybí zástupný html obsah, text špatně čitelný, zcela nepoužitelné.
Na web, který se snaží být webem prodávajícím tvorbu www stránek, je to špatné.
bertik
Profil
text špatně čitelný vopeře nefunguje pěkná ale nepraktická grafika
pořád stejný title
a pomalé načítání
Miloš
Profil
Jakmile to začalo vydávat zvuky, ihned jsem to zavřel.
Stránky, které bez výstrahy vydávají zvuky, bez výstrahy zavírám.
A nikdy se nevracím.
Pevně doufám, že nejsem sám.
Flip
Profil
Miloš
nejsi...

úplně stejný web bych ti nakódoval s CSS ... žádné převratné efekty, které by si vyžadovaly použití této "nepřístupné" technologie...
Chamurappi
Profil
Reaguji na adamse22:
Koukám na vaše motto:
Být vzácný, znamená být vyhledáván.
Být ve Flashi znamená být nevyhledatelný.

Během několika málo chvil se návštěvník rozhodne, jestli na webu zůstane, nebo jej opustí.
Toto rozhodnutí občas usnadňuje hudba, která se bez varování sama zapne. Při velikosti flashe 230 kB má návštěvník dost času na rozmyšlenou i před tím, než ho začne zvuk otravovat.

Mimo téma tě jako moderátor upozorňuji na pravidlo zdejší diskuse:
„Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.“
Jont
Profil *
No hezký, co na to říct. Hudba se mi líbí, jen dej delší smyčku a odstraň mezeru mezi nimi. Jinak stránky ve flashi jsou podle mě na nic, až na ty krátkodobé projekty velkých firem (k různým akcím a tak). Např. mě štvalo, že tvé reference nejdou otevřít v novém panelu (ff).
Str4wberry
Profil
adams22
1) Dělat takhle jednoduché a obyčejné stránky ve flashi je nesmysl.
2) Proč návštěvníkům vnucuješ zvuk?
3) Texty „bleším“ písmem jsou špatně čitelné.
4) „Vaše webové stránky […] webové prohlížeče (Explorer, Mozzila.“

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0