Autor Zpráva
Fiero
Profil *
Trochu jsem se tomuto stylu bránil, ale lidem se to líbí, co jsem zatím zjistil.

http://www.fiero.okamzite.eu/images/web/black_vista/

Na návrhu panuje přísná kategorizace podle barev. Vše k něčemu patří, ale nevím, zda je to dost dobře zřetelné.
Fiero
Profil *
Kdyby někomu přišla přišla povědomá hlavička, pak ano, je to originální pozadí z visty, už si maluji něco ve velmi podobném stylu, ale s úplně jinou kompozicí. Chtěl jsem jen přibližně vědět, jak by tam podobná věc seděla.
Fiero
Profil *
Omlouvám se, už to není aktuální, není potřeba hodnocení. Zamknul bych to tu sám, ale nejsem registrovaný.
dracek
Profil
Pěkné :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fiera:
Co se stalo během těch 45 minut, že už není potřeba hodnocení?
Nevypadá to špatně. Až to zase bude aktuální, zkus zvětšit písmo a zvýšit kontrast těch šedých textů na černém pozadí.
Nox
Profil
Zajímavé...první moment mě to přišlo dost špatné, protože tam nebylo skoro nic vidět,
ale jak sem pořádně koukal, tak sem zjistil, že je to velmi pěkné, ale je to opravdu
špatně vidět, takže ten kontrast

...až je škoda toho reklamního banneru, kazí to...ale je to nejspíš banner freehostingu

Pokud porovnám s většinou příspěvků v Názorech tak vynikající práce
Fiero
Profil *
Chamurappi
To víš, život plyne rychle... :)

Nox
Ano, je to lišta ic.cz, po dokončení bych samozřejmě umístil stránky na placenou doménu.

Děkuji za věcné připomínky ohledně kontrastu, určitě na tom zapracuji. Dále mám v plánu dorovnat okrajové linky po pravé straně, zdá se mi to trochu nevyrovnané a přidání sekce diskuse, ta bude nejspíše ve fialové barvě. Pak ještě doladit graficky teoretické články, přijdou mi dost nezapadající.

Jinak když už jsme se do toho pustily, kritizujte dále ;).
Nox
Profil
Fiero
V pohodě...ale pokud mě moje informační služba informuje dobře, tak já,
Chamurappi ani ty nejsme ženy (ta čeština...;) )
Fiero
Profil *
Nox

Ach ta čeština. Nedávám si na ní pozor :).
Fiero
Profil *
Tak jsem trochu návrh pozměnil. Rád bych se vás zeptal, zda je dobře čitelné písmo v boxech.
Nox
Profil
Snad nevidim cache, ale myslim že ok...je to myslim lepší

V těch barevných? Možná bych pozadí o trochu ztmavil...nejmíň je vidět
zelený tam kde je ten lesk (nebo jak to nazvat)
Fiero
Profil
Tady je trochu opravená verze: http://www.fiero.okamzite.eu/images/web/black_vista/vista_black.rar Musím se omluvit, že jsem to takhle znepřístupnil, ale opravu to ta lišta kazé i v návrhu a rád bych, aby jste si grafiku prohlédli bez vedlejších vlivů. Těm, co balíček stáhnou a prohlédnou děkuji.
habendorf
Profil
Vypadá to docela dobře, nesedí ti mezery mezi položkami hlavního menu.

Ovšem kodéra lituju předem, spousta poloprůhledností v kombinaci s průhledností (např. tooltip nad hlavním menu). Nechtěl bych to dělat. Minimálně ne pod 6k.
Chamurappi
Profil
Reaguji na habendorfa:
Kodéra zde shání. Je to výzva :-)
Fiero
Profil
No, snad vám nevadí, že toto téma vytahuji zase nahoru, ale mám dodělané podstrany. Tedy doufám, že dodělané a nějaké extra úpravy nebudou třeba.

http://fiero.okamzite.eu/w.rar (lišta na ic.cz to neuvěřitelně mrší)

To by byly všechny podstrany, které budou zapotřebí, stránka autorů se může odvíjet například od strany textu, stránka kontaktu třeba od Přidání návodu či jiných formulářových stránek. tedy myslím, že jsem už tak na 10% cesty :-D.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0