Autor Zpráva
poklop
Profil *
Co byste změnili předělali atd..... Díky za Vaše rady a kritiku.
Náhled naleznete zde
Nox
Sice křiklavé, ale poměrně pěkné...ikdyž písmo by v menu mělo
být všude černé...ta bílá tam není vůbec vidět
poklop
Profil *
barva webu byl účel ale to jsem měl napsat. barevná kombinace podle mě ujde. text v menu také bude černý, po přejetí změní barvu /jen text/

dik
oogi
Nelíbí se mi barvy. Co má ten web na kterém to je společného s Nuviem ?
Nox
J, to sem tušil, není to špatné...možná bych dal zakulacené rohy

text v menu také bude černý, po přejetí změní barvu
Bude černý až po přejetí nebo i normálně? Protože musí být tmavý, jinak nebude vidět
poklop
Profil *
JJ. S tema rohama dobrej napad, urcite zkusim..... Text v menu bude černý/velmi tmavá šedá/ po přejetí se zbarví do jiné barvy. premyslel jsem o flashovem menu atd... ale necham to normalne staticky bez jakekoliv animace.
poklop
Profil *
oogi:

ma neco spolecneho s Nuvio-art.cz, barvy byly ucel jak jsem jiz psal, nekomu se libi nekomu ne, ty patris mezi ne
poklop
Profil *
nikdo nic vic????
shaggy
Mňa by len zaujímalo, ako urobíš to zelené pozadie - myslím to zelené "niečo" čo trčí spod toho papiera. Nehovorím, že to je ťažké, len ma zaujíma, ako to urobíš tak, aby to bolo použiteľné pre obsah s variabilnou výškou a aby to nadväzovalo na pätičku.
Je to otázka dobrého rozrezania layoutu, takže som zvedavý...
Str4wberry
poklop
Vzhled se mi moc líbí. Snad jen o něco zvětšit písmo. Možná na menu by se mohlo ještě zapracovat.
poklop
Profil *
Shaggy: Nakodovane uz to mam a funguje to vyborne, takze pohoda.

Str4wberry: Oka, zkusim s tim jeste neco udelat...
shaggy
Tak to som rád - išlo mi len o to, že je veľa "webdizajnérov", ktorí si urobia návrh a potom ho nevedia uviesť do života. Nepoznám ťa, tak som sa len opýtal, nebolo to myslene v zlom (len ak by to niekto tak pochopil) :-)
poklop
Profil *
shaggy:
nene, pochopili sme se dobre, vim jak si to myslel, kod je hotovej ted chci jenom doladit design.... Ale ze to byl pruser ten kod poladit aby sel v IE, FF, Opera stejne heh

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: