Autor Zpráva
Catch
Profil
Jak se vám libi web? http://www.serialmonk.cz/
Railbot
Profil
Jednoduché, vkusné, pěkné. Snad jen více informací a obsahu, ale to je určitě jen otázka času.
Catch
Profil
Railbot: Samozrejme obsah se prubezne dodava :) je to jen otazka casu. ;-)
t.h.
Profil *
K Monkovi to naprosto sedí, ta urovnanost ... :)

Nemám tomu co vytknout....
habendorf
Profil
Docela dobré, ale má to svoje mouchy.

1) Najdi si něco o tagu label.
2) Sice se v hlavičce pokoušíš o nějaký IR, ale dost špatně - bez obrázků tam text není.
3) Kdybys pro menu v hlavičce použil background a opacity, tak by mohlo reagovat na změnu velikosti písma. Udělat pozadí menu jako součást celé hlavičky a pak se na ten proužek trefovat, to je přístup začátečníků. U tebe mě překvapuje.
4) Proč ta šipka v patičce proboha není součástí linku nahoru?
pepan
Profil *
Mě se to líbí
Ludivitto
Profil
Catch: přesně jak píše t.h. - takovýto web mi k mému oblíbenci naprosto sedí:) Jenom se mi moc nelíbí sekce "Doporučené odkazy" + prázdné linky Fotogalerie a Fórum (asi by bylo lepší je neuvádět dokud nebudou mít obsah).
Str4wberry
Profil
Catch
1) „Přeskoč na obsah“ — podle mě není nutné, aby to v hlavičce bylo.
2) Bez obrázků nevidím horní menu.
3) Vyhledávací tlačítko nemá alternativní text.
4) Statistika návštěvnosti mi je, jako návštěvníkovi, k ničemu.
5) Odkazy v levém menu by mohly mít při hoveru i jiné pozadí.

Jinak kód je celkem v pořádku.

Hodnocení: 7/10
Fiero
Profil
Mě se to líbí, takové čisté, přehledné, hezky sladěné :).
Catch
Profil
t.h.: Dekuji jsem rad :) byl to umysl udelat to hezky presne ciste tak jak to pan Monk ma rad.

habendorf: No menu je udelano jak je udelano. Pri vypnutych obrazkach text osetrim aby bylo menu videt. ;-) Proc ta sipka proboha neni soucasti linku? :-D ja nevim :-D

pepan: To jsem rad ;-)

Ludivitto: Jsem rad, ze je to i tvuj oblibenec. :-) Prazdne sekce budou brzy doplneny.

Str4wberry: Preskoc na obsah je tam z duvodu trosku vysoké hlavicky. ;-) Nekdo s malým rozlisenim to urcite oceni. Menu nejak jeste osetrim ;-) Tobe je mozna statistika na nic ale me treba zajima. :) Je to prvni web na kterem mam umistene takto pocitadlo a je to spise pro me nez pro ostatni. Pozadi pri hoveru v menu jiste ne znicilo by to onu jednoduchost a eleganci. Jinak diky 7/10 to asi nebudu spat :-)

Fiero: Moc dekuji presne s timto cilem byl web delany. ;-)
Manq
Profil
Proc ta sipka proboha neni soucasti linku?
Protože je to obrázek :♀.
Zapiš jí pomocí ↑.
Catch
Profil
Manq: Tak nevidim duvod :-) sipka muze byt jako odkaz i obrazkem. Proste jen neni soucasti dokazu. Myslim, ze je to jedno. ;-)
Str4wberry
Profil
Catch
„Preskoc na obsah je tam z duvodu trosku vysoké hlavicky. ;-) Nekdo s malým rozlisenim to urcite oceni.“
Je pravda, že při rozlišení 800 × 600 pixelů je hlavička téměř přes celou stránku. Nicméně si myslím, že na ten odkaz mnoho lidí neklikne.

„Tobe je mozna statistika na nic ale me treba zajima. :) Je to prvni web na kterem mam umistene takto pocitadlo a je to spise pro me nez pro ostatni.“
Předpokládám, že stejně koukáš na statistiky z HP Netagentu, ale dobře.

„Jinak diky 7/10 to asi nebudu spat :-)“
Už dlouho jsem zde tolik nedal.

Málem bych zapomněl:
„Pozadi pri hoveru v menu jiste ne znicilo by to onu jednoduchost a eleganci“
Myslel jsem jen něco světlého — třeba šedivou.

___
Prosím používejte diakritiku…
Catch
Profil
Str4wberry: No vidis a nekdo to treba oceni :) ze na to nekliknes ty, neznamena to, ze to nepouzije nikdo. ;-) Samozrejme na statistiky koukam ale takhle mam prehled hned je to por me pohodlnejsi a nemyslim si, ze by to necemu vadilo. Kod se u kazdeho webu snazim udelat jak nejlepe umim a s kazdym novým webem je to lepsi a lepsi. :-) Pozadi pri hoveru rozhodne nebude nevidim duvod. Pisi bez hacku umim to tak rychleji. To das ;-D
Petr Tichý
Profil
Čisté, líbí.
Catch
Profil
Petr Tichý: Dekuji ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0