Autor Zpráva
Valustik
Profil *
Zdravím, dávám tady ke zhodnocení moje stránky, jedná se o portfolio. www.valustik.com
Str4wberry
Profil
Valustik
Grafika pěkná. Ale web je nepřehledný, chaotický a texty jsou moc malé.
Ludivitto
Profil
Valustik: Nepřehledné, rádoby kreativní (neboli přeplácám to různými bláznivými obrázky a bude to super cool). Navíc, v About se chlubíš nějakými oceněními, ale v portfoliu máš jaksi - ehm - dva weby, z toho jeden není funkční. Netuším na jakou cílovou skupinu by asi ten web byl zaměřený - běžný uživatel se v tom nevyzná, profesionál pozná, že jde o pseudokreativitu podpořenou nulovým porftoliem. Jako nějaká skica je to vcelku ucházející, ale jako webová stránka je to špatné.
Flip
Profil
chaos, to jest slovo mé ...
Ludivitto
Profil
Ha, až teď jsem si všimnul, že tam jsou u portfolia i jakési šipky pro posunutí:) Takže, ehm..
robais01
Profil
a ty odkazy pod tim nepřehlednym obrázkem je velice nečitelne i ty odkazy u toho links
oogi
Profil
Nepřehledné, zobrazení bez obrázků není zrovna ideální.
Catch
Profil
Strasne :-D Jestli ma byt tvuj web vizitkou tve prace tak mi dovol abych se zasmal. Davat si do portfolia svuj vlastni web taky neni zrovna nejvtipnejsi :-D
Valustik
Profil *
No, je to neobvyklý web, kterých je na internetu málo, je mi líto, že neumíte ocenit kreativitu.
Str4wberry
Profil
Valustik
„No, je to neobvyklý web, kterých je na internetu málo, je mi líto, že neumíte ocenit kreativitu.“
Kreativitu jsem ocenil. Jenže někdy je lepší přehlednost než „kreativita“.

Teď jsem si ještě všiml, že máš všude stejný <title> a druhý odkaz v „links:“ nikam nevede.
Valustik
Profil *
No ale já nepotřebuju na tomto webu přehlednost (jako samozřejmě se tam musejí dát přečíst texty apod..), ale má to být nápadité, nejsem žádná firma ani se tím neživím, jsou to jenom ukázky prací a tudíž ten web nepotřebuju na to, aby lákal zákazníky a byl tedy dělaný pro BFU, to ne. S pozdravem.
shaggy
Profil
Tak na čo to sem dávaš, keď ťa nezaujíma názor?
Vieš čo znamená kreatívny web? Keď urobíš niečo, čo je originálne, pekne spracované, ale pritom to dokáže používať aj ten tvoj zákazník/BFU (nie všetci zákazníci musia byť BFUs).
Opäť ďakujem predo mnou diskutujúcim, keby som si neprečítal ich komentáre, tak nezistím, že na stránke "About" je aj nejaký text. Pôvodne som si myslel, že si narcis a máš tam iba svoje fotky.
Rovnako som bolo trošku zmätený, keď sa menu (v tom bielom pásiku) zmenilo na text a ja som hlavné menu našiel až po dôkladnom pátraní (veľmi malé písma, veľmi nevýrazné, veľmi hore umiestnené).

Namiesto toho, aby si nám písal ako nedokážeme oceniť kreativitu (ešte môžeš napísať, že ti závidíme, lebo my niečo také nedokážeme) radšej skús urobiť tú tvoju prezentáciu, ktorej cieľom nie je lákať zákazníkov (divné, si asi prvý človek čo robí niečo také len tak, bezdôvodne) tak, aby ju zvládol ovládať aj bežný používateľ. Začni napríklad s tým, že odkaz na e-mail bude skutočne odkaz a nie iba text ;-)
DethLev
Profil
Design je pěkný. S výše uvedenou kritikou souhlasím, ale pokud bys vymyslel jiné rozvržení celého webu, zvětšil písmo, zpřehlednil a zjednodušil, bylo by to určitě nadprůměrné.
Flip
Profil
No ale já nepotřebuju na tomto webu přehlednost

ale právě Já - návštěvník tvého grafického "skvostu" tu přehlednost potřebuji, cítím se tam jak Alenka v říši <divu> xD
ales
Profil *
Design originální, mě se ale nějak zvlášť nelíbí. K přehlednosti už bylo napsáno dost.

BFU nejsem, a posunování u referencí bych nenašel, kdybych se tu nedočetl, že skutečně existuje. Kód webu je tak napůl jako z editoru. Zdvojené meta tagy, každý odstavec má vlastní id (aby taky ne, když je vlastně každý úplně jiný).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0