Autor Zpráva
hack
Profil
Str4wberry, Poklop,Shaggy,
Je to lepsi?
www.jipewo.cz
shaggy
Profil
Čo? Aha, až teraz som pochopil. Pre budúcnosť - mohol by si odkaz vkladať aj do príspevku, nech na to môžem rovno kliknúť.
Hej, text už je text a nie je tam ten zbytočný FLASH (mohol si to nahradiť animovaným GIFom, ale som rád, že tam nie je ani ten). Ale stále to má jednu chybu - nulová používateľská prívetivosť.
Príde na stránku niekto, čo hľadá informácie pre známeho. Známy porovnáva viac ponúk. A tento človek mu chce poslať odkaz na služby, ktoré táto firma poskytuje. Ale... problém, URL adresa sa nemení, pretože web nie je user-friendly.
A ten známy, ktorý zvažuje viac ponúk, sa na túto stránku nepozrie, lebo má málo času a nechce sa mu preklikávať.
Je to možno pritiahnuté za vlasy, ale je tu taká možnosť.
hack
Profil
O.K. Shaggy. Podivam se na to zitra.
Str4wberry
Profil
hack
Nerozumím tomu, proč je všechen obsah na jedné stránce. Momentálně Ti nefunguje navigace a text v úvodní stránce mi v Opeře leze vlevo pryč.
hack
Profil
Str4wberry,
Nechapu proc ti nefunguje.Ted jsem se podival na to ve FFox,IE,Opera.
Vsechno funguje
Str4wberry
Profil
hack
Ne, nefunguje mi to. Zkus popřemýšlet o vytvoření samostatných několika stránek.
Mistr
Profil
Str4wberry, Poklop,Shaggy,
Nebudu vám, kolegové, fušovat do práce svým hodnocením. Jinak ale s Tvými poznámkami, Str4wberry, v podstatě souhlasím.
yFang
Profil
hack
Zkus si vypnout JS. V tu chvíli se to stává absolutně nepoužitelné. A už vůbec tam nechápu tu světle zelenou barvu (při vypnutém JS). Takto řešený web se mi prostě nelíbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0