Autor Zpráva
koule
Profil *
Ahoj,
Přemýšlím o novém webu.
Prosím zhodnoťtě mi tenhle stávající: www.webovestudio.eu
Vim o tom, že kód neni ideální a proto chci dělat nový web, ale chci slyšet názor i na stávající design. A jestli je nutné dělat nový web?Dik
RuleZZZ
Profil
Jsem 14-ti letý webdesigner a ve volném čase tvořím www stránky. Tato stránka slouží jako moje osobní portfolio.kkkkk <- proč se mi při označení textu objeví ty ,,káčka"?

máš tam napsáno jsem 14-ti letý webdesignera ve volném čase tvořím... a následující část textu je - Naší předností je snaha... poněkud zvláštní...
koule
Profil *
Právě kvuli tomu chci dělat ten nový web. chci se prezentovat jako freelancer. sám za sebe. ale co říkáte na design?
RuleZZZ
Profil
ó můj bóže... jak můžeš napsat ,, Nabízíme" s Y?? zvěrstvo..

mi Vás zachráníme <- mno, pane jo... my je s tvrdym Y....
RuleZZZ
Profil
jako design je v dost pohodě.. až na tu češtinu....

Nenechte se utopit ve vlnách internetu, mi Vás zachráníme! <-hezké heslo, ale chtělo by poupravit..

něco jako - My Vás nenecháme utopit se ve vlnách internetu.
nebo - Topíte se ve vlnách internetu? My Vás zachráníme.
nebo - Nenechte se utopit ve vlnách internetu. Požádejte nás o pomoc.
koule
Profil *
njn, sou tam všude chyby. musim to celé předělat. ale chci zhodnotit ten design, protože ted sem si navrh nový design, ale víc se mi líbí stávající. Udělal jsem to jako freelancer.
Str4wberry
Profil
koule
„A jestli je nutné dělat nový web?Dik“
Spíše ano…

1) Bez obrázků na webu nevidím základní prvky (menu atp.).
2) „Napojení webové stránky na redakční systém Jakub RS mm“ — Co to má znamenat? Nebo snad koktáš?
3) Používej logické sémantické značky jako jsou nadpisy a další.
4) Tu jahodu (ne mě) v logu jsi kreslil sám?

Hodnocení: 3/10
koule
Profil *
ne, tu jahodu jsem nekreslil. Ale nevim proč, ale všechny weby (co jsem si prohlížel) těch webdesignerů mi připadají takové prázdné. nic moc. bez energie. taky jsem takový navrh, ale moc se mi nelíbí.
RuleZZZ
Profil
Jinak ty nevýdělečná osobo... - Nemáš tam ceník, ale v hlavičce máš ,,již od 2000,-" to se nebude ČOIce líbit... :)
koule
Profil *
vim. proto to chci předělat. blbej kod, chyby atd..

Jdu do nového webu. Dik za kritiku.
Flip
Profil
Milý Jakube Roži,

již poněkolikáté na této diskuzi jsem svědkem tvých nekreativních snah o tvorbu tvého webdesign studia... nejdříve to byly okopírované texty od mistra Plaváčka, jež určitě všichni "domácí" znají... jak se zdá, tak tě tvá touha krást cizí věci neopustila...

Navigace, Kontaktní box a pár dalších prvků... + malinko upravený text v hlavičce je z http://image.syler.cz/1.png od kreativce s přezdívkou Mika - Syler.

Dále tady máme tři ikonky s pořadovými čísly se stejným textem a stylem od Studia Mars > http://www.mars-webdesign.cz/

V textu píšeš osvědčenou frázi každého profesionálního webdresingera ...

hold, co ti doporučit, možná raději koupit nové svědomí a nebo z toho možná vyrosteš... prozatím běž raději NABÝZET jahody na trh...
Str4wberry
Profil
Ta „jahoda“ byla narážka — vizte http://www.grafika.cz/art/vektory/ilustrator_jahoda.html
koule
Profil *
jo sorry. právě proto předělávám web. už tam budu mít všechno svého.
Railbot
Profil
Proč je jedna z položek Ceník, když se dál stejně dozvím, že tam žádný ceník vlastně není?
Flip
Profil
koule
no comment...
Miloš
Profil
14-ti letý je blbost, protože 14 je čtrnáct, ti je ti, 14-ti letý je pak čtrnáct-ti letý. Musíš-li to mít číslem, pak je to správně 14letý (bez nadbytečného ti a bez spojovníku), ale nevypadá to nijak hezky. Přimlouval bych se proto za zápis slovem, neboli čtrnáctiletý.
A že jsem si to nevycucal z malíčku, kuk na www.ujc.cas.cz/poradna/odpo.html#12st.

Ináč proč v prvním odstavci píšeš napřed o sobě (v jednotném čísle), a vzápětí o firmě (v množném čísle)?

A tohle je, properuna, co?:
<span class="style8">kkkkk </span>

A tohle???:
<table width="503" border="0">
<tr>
   <td width="121">&nbsp;</td>
   <td width="120">&nbsp;</td>
   <td width="125">&nbsp;</td>
   <td width="119">&nbsp;</td>
</tr>
<tr>
   <td height="79">&nbsp;</td>
   <td>&nbsp;</td>
   <td>&nbsp;</td>
   <td>&nbsp;</td>
</tr>


Pokud jde ještě o kód, tak (k té splácanina tabulek a divů) škoda dalších sov (hů hů). Přečti si něco o sémantice; nezaškodí. http://www.semantika.name/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0