Autor Zpráva
bar
Uvedené stránky BUFO tady byly dány k hodnocení, ale došlo ke strhující kritice barev zadavatelem stránek - nejasné a neostré, což se mně příliš nezdá. Přesto bych ráda znala i Váš názor na kvalitu vybarvení artiklů, abych vše mohla případně opravit
Díky
SuE
- spíš mi připadají "vyblité" ty fotky bot, speciálně trekových, jako by to bylo ztlumené nějakým filtrem, to by mi asi taky vadilo
- text o firmě (bílý) by možná byl lepší - kontrastnější, na té tmavší šedé, proč to nepřehodit?
- celý ten web je dělaný jako ostře ohraničený, bez přechodů a tak se mi tam ty rozřepené fotky moc nezdají - nezapadají mi tam (to je velmi subjektivní dojem)
- v té distribuci - možná by bylo lepší zaměnit tu podkladovou žlutou za tu co je na hover

- velmi osobní, rozhořčený povzdech: proč je tam ten rolovací iframe či div či co to je? je to OTRAVNÉ a nevidím žádný důvod, proč by to nemohlo pokračovat na stránce dál :-( zvlášť když je tam hromada prázdného místa díky anketě a spíš to z pohledu návštěvníka vypadá jako chyba.

Jinak mi barvy docela sedí - jako kombinace, otázka je , co si představoval zadavatel :-)
bar
Díky, ty treky předělám, je to fakt mimo - jsou zesvětlené, což si vyloženě zadavatel přál. Ta rolovací lišta - spiš rozměry divu, jsou kvůli popisům, jinak by to moc nesedělo.
juraj2
Profil *
Farby sú dosť neostré. Nie je to nič katastrofálne ale vybral by som kontrastnejšie farby.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0