Autor Zpráva
EsterE
Profil *
Zrovna dnes jsem nasla tuto diskuzi a spadl mi obrovsky kamen ze srdce. Jsem totalni amater. Jenom jsem proste zalozila stranku pro nas zeny, co varime v zahranici, abychom si mohly pomahat a vymenovat nazory, recepty a tak. Takze privitam jakoukoliv radu, jak web vylepsit. Ale konkretni. Ja bych chtela, aby vypadal jinak, ale kdyz jsem omezena tim, co mi to dovoli. Treba fotky na strance bych chtela mit jinak, ale nevim jak. Nevim, jak dat treba fotku do zahlavi a tak... Prosim, neziji v Ceske republice, takze je pro me opravdu slozite se dopidit nejake pomoci. Adresa stranek je http://cooking-in-canada.webgarden.cz Prosim, co se s tim da delat, aby to trosku vypadalo? Dekuji vam moc.
robais01
Webgarden neni co hodnotit !!!!!!!
Str4wberry
robais01
„Webgarden neni co hodnotit !!!!!!!“
Jsi trochu mimo. Nemáš hodnotit, ale poradit.

___
Jak to je s těmi vykřičníky…☺
Morasino
robais01
Blbečku,nejdřív čti pak piš:-)

Sry za to slovo.
EsterE
Profil *
OK, a kde najdu nejakou sekci "poradit"? Ja se omlouvam, jestli jsem tady spatne. Existuje nejaka stranka pro takove amatery, jako jsem ja? Jsem vazne zenska od plotny, co jen dava dohromady ceske recepty, ktere se daji tady uvarit. Nevite o nekom, kdo by mi s tim mohl pomoct? Vite, hrozne rada bych kolem stranek komunikovala v cestine. Klidne i za rozumnou cenu. Nebo se muzu revansovat jinak. Proste aby mi to nekdo nastavil. Ja vim, zrejme nesplnitelne prani. Tak se budou muset zkratka ceske zenske spokojit s tim, co zvladnu sama...
Str4wberry, myslis ty ctverecky v zahlavi? To mely byt smile, ale nejak se nezobrazuji. Vyhodim je.
Morasino
EsterE
Tak takové fórum asi neexistuje:-)Počkej jestli ti někdo odpoví tady na fóru.
EsterE
Profil *
Morasino, i tak dekuji. Jen jsem nestastna, ze treba na stranky nemuzu dat ten odpovedni formular, aby se vzkazy mohly odesilat primo na mail. Uz jsem nejaky kod nasla, ale nefungoval. No a potom jsem chtela, aby šly jednotlive recepty vytisknout a ohodnotit nebo aby se aspon zobrazovali lidi on-line. Tak jsem

moment, mame pozarni poplach.
Str4wberry
EsterE
Problém je vtom, že se službou webgarden nejdou udělat divy. Ale, řekl bych, že je to pro Tebe nejlepší a nejsnazší řešení.
Morasino
EsterE
Možná bych mě l nejlepší řešení.Najdu ti nějaké akorát pro tebe CMS/Redakční systém/,zprovoznim ho a naučim tě s ním ovládat.Nech tu kontakt.
EsterE
Profil *
Jsem opet tady. Omlouvam se, ale to bylo tento tyden uz podruhe. Zazvoni a musime vyklidit cely building.
Morasino, to by jsi byl vazne moc hodny. kontakt na me:
e-mail: cookingincanada@yahoo.ca nebo cesky e-mail: idiar@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: